Užsakomieji gaminiai

Užsakomieji-akriliniai-akvariumai
Užsakomieji-akriliniai-akvariumai

„Žaliasis tropikalis“ specializacija – individualių vandens fontanų ir vandens gaminių gamyba ir įrengimas. Mūsų kvalifikuota dizainerių komanda padės Jums sukurti vandens gaminį, kuris atspindės Jūsų dizaino idėjas ir sukurs ramybės ir prabangos pojūtį Jūsų patalpų erdvėje. Mūsų vandens sienų, fontanų dizaino pavyzdžių ir kitų gaminių yra viso pasaulio pastatuose – daugiau kaip 75 šalyse. Jei vandens gaminys yra Jūsų erdvės dizaino elementas, „Žaliasis tropikalis“ turi produktų ir kūrybinių idėjų, kaip šią svajonę paversti realybe.

Vandens gaminių sistemos be priežiūros

„Žaliasis tropikalis“ savo veiklą pradėjo 1996 metais, kai tuomet dar tik kaupdami patirtį nustatėme, jog mūsų klientams patinka vandens gaminiai ir jų teikiama nauda, tačiau klientai pageidavo galimybės rinktis vandens gaminius, nereikalaujančius priežiūros. Taigi nusprendėme ir sukūrėme uždarų, hermetiškų vandens sienų, burbulų kolonų ir burbulų sienų liniją. Šios visiškai uždaros sistemos nereikalauja nuolatinės priežiūros, todėl galite mėgautis vandens gaminiu be papildomų priežiūros darbų.

Priežiūros nereikalaujantys vandens gaminiai yra visiškai hermetiški ir uždari: visas vanduo yra viduje, ir niekas negali išsiveržti, o išorės teršalai negali patekti į vidų.

Uždarojo vandens gaminio dizainas yra suderinamas su mūsų patentuota uždarojo ciklo siurblio sistema, kuri perdirba vandenį, tačiau išlaiko visiškai uždarą sistemą. Sprendimo rezultatas – vandens gaminys be priežiūros! Mūsų visiškai uždaros ir hermetiškos sistemos apima burbulų sienas, burbulų kolonas ir vandens sienas. Visa tai padidina vandens gaminio išvaizdą ir atmosferą be papildomų priežiūros darbų. Peržiūrėkite mūsų vandens gaminių pavyzdžius internetinėje galerijoje ir nuspręskite, ar ir Jūs to pageidautumėte.

Atviri vandens gaminiai, Fontanai ir Baseinai

Srovenančio vandens garsas suteikia erdvei ramybės pojūtį. Daugelis mūsų užsakomųjų vandens gaminių yra atvirų konstrukcijų, kurios leidžia mėgautis išvaizda, o vandens garsui patekti į jūsų erdvę.

Mėgaukitės su Žaliasis tropikalis:

Vandens sienos Vandens Kriokliai

Burbulų sienos Burbulų kolonos

Lietaus užuolaidos

Vandens ekranai

Individualūs fontanai Baseinai ir spindintys baseinai

Akvariumai

• Ir daugelis kitų vandens gaminių.

Pasirinkite iš šio dizaino pavyzdžių tinkamiausią variantą savo erdvei ir „Žaliasis tropikalis“ sukurs ir suprojektuos Jums išskirtinį vaizdą, suteikiantį jūsų nekilnojamam turtui išskirtinės vertės.

Apsilankykite mūsų ankstesnių projektų internetinėje galerijoje.

Individualiai sukurti vandens gaminiai jūsų objekte

„Žaliasis tropikalis“ sukurs visus mūsų vandens krioklius, vandens sienas, lietaus užuolaidas, fontanus, burbulų sienas ir kitus vandens gaminius. Mūsų dizaineriai ir gamintojai glaudžiai bendradarbiauja kurdami vandens gaminius ir jų dizainą – dėl savo įgyvendintų projektų pasaulyje vertinami už aukščiausią kokybę. Naudojame nerūdijantį plieną, varį ir kitus metalus, stiklą, akrilą, akmenį, plyteles, skalūnus ir dar daugiau. Visos mūsų diegimo ir projektavimo paslaugos prieinamos bet kurioje pasaulio šalyje.

Pradėk sekantį žingsnį su Žaliasis tropikalis

Jei ieškote būdų, kaip savo erdvėje išsiskirti, paskatinti savo klientus jaustis patogiau ir atsipalaiduoti arba sukurti prabangią atmosferą, kuri pritrauktų jūsų klientus, atsakymas – vandens gaminiai.

Susisiekite su „Žaliasis tropikalis“, kad pasiūlytume Jums individualų vandens gaminį iš bendrovės, turinčios daugiau kaip 24 metų patirtį.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas