Gaminių nuoma

Suteikiame galimybę išsinuomoti mūsų gaminius. Nuomos kaina sudaro 20 % nuo gaminio vertės www.akvariumainamams.Lt Dėl turimų gaminių teirautis el. paštu info@akvariumainamams.lt arba tel. +370 698 23882

Dažniausiai nuomojami vandens gaminiai yra: vandens sienos, kriokliai, burbulų sienos, lietaus užuolaidos, burbulų kolonos, akvariumai bokštai, akvariumai staliukai, burbulų stalai, vandens sienelės, burbulinės palmės ir kt.

Šios vandens grožybės puošia parodų stendus, SPA centrus, prekybos parodų centrus, viešbučių, restoranų, kavinių, klubų, naktinių klubų, kazino, ambasadų, gydymo įstaigų, korporacijų, įstaigų renginių erdves.

Pavyzdžiui. Vandens siena gali pristatyti jūsų įmonės prekės ženklą, produktą, kurį matysite iš toli. Logotipas gali būti lengvai montuojamas, puošia baldų, stendų kompozicija, kaip baigtinę, išsiskiria nuo kitų unikaliu dizainu, spalvų, relaksacijos funkcijomis.

Akvariumas stalas – gyvas menas, puikiai dera, tiesioginei funkcijai atlikti, prie jo, kaip magnetas traukia svečius, klientus, pašnekovus ir juos užburia savo energetika, sukuria ramybės jausmą ir jie ilgiau pasilieka.

Burbulų siena – universalus vandens gaminys, praktiškai tinka visur, ją galima naudoti, kaip stendą, kaip pertvarą, langą, logotipo, produkto ekraną ar kaip relaksacinę sienelę. Naujos kartos LED spalvų šviesos ir burbulų intensyvumo žaismų, galite nusistatyti bet kokią nuotaiką...

Burbulų palmės 250 cm aukščio, labai grakščios ir žaismingos, jas galima pamatyti iš toli. Šie burbulų medžiai, kaip burbulų kolonos gali papuošti tiek centro ir kampų erdves.

Šios vandens grožybės netik puošia savo išskirtiniu dizainu, kaip pagrindinis akcentas jūsų erdvėje, bet ir suteikia prabangos, ramybės ir traukos jausmą.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas