Garantinis aptarnavimas

 Visiems gaminiams suteikiama 12 – mėnesių garantija, spec. gaminiams 24 mėnesiai. Perkant fizinio asmens vardu gaminiams suteikiama 24 mėn. garantija. Perkant juridinio asmens vardu gaminiams suteikiama 12 mėn. garantija. Mes siūlome 14 dienų keitimo galimybę, produktams įsigytiems mūsų svetainėje www.akvariumainamams.lt, jeigu gaminys nebuvo naudotas. Aptarnavimo darbams suteikiame 7 – 14 dienų garantija.

Aukštos kokybės paslaugos

Daugiau nei 24 metus mes atliekame garantinio ir aptarnavimo priežiūros darbus vandens gaminiams: akriliniai akvariumai, stiklo akvariumai, vandens sienos kriokliai, burbulų sienelės, lietaus užuolaidos, gerai žinome ir patenkiname išrankiausių klientų poreikius bei lūkesčius.

Mūsų profesionalūs technikai, meistrai pašalins vandens gaminių trūkumus, suremontuos ar pakeis jų įrangą.

Šios paslaugos padės išlaikyti Jūsų įsigytą vandens gaminį tvarkingą ir gražų.

Siūlome:

greitą reagavimą ir darbų atlikimą;

kvalifikuoti specialistai užtikrina kokybę;

atvežame įranga, dekoracijas, žuvis, pašarus;

konsultuojame;

lojaliems klientams taikome nuolaidas.

Mūsų technikai, meistrai yra:

aukštos kvalifikacijos;

sąžiningi;

atidus;

tikslūs;

mandagūs;

punktualūs, užtikrina kokybiškus darbus laiku.

Akvariumas, vandens siena krioklys ar vandens fontanas baseinas yra gyvas organizmas ir jisai nori būti gražus ir tvarkingas, todėl reikia vadovautis gaminto rekomendacijomis ir įrangos darbo laiko ištekliais, kurie yra riboti.

Išsikvieskite mūsų profesionalius specialistus, kurie užtikrins ilgalaikį ir kokybišką vandens gaminio veikimą, bei jų aptarnavimą – priežiūrą, sutaupys jūsų laiką ir paliks gerą nuotaiką ir gražų gaminį.

Paskambinkite mums tel. +370 698 23882 ir Išbandykite mūsų aptarnavimo – priežiūros paslaugas ir jeigu nepatiks, mes Jums iškarto grąžinsime pinigus.

,,Žaliajam tropikaliui“ aptarnavimas yra prioritetas Nr. 1, Jūsų nuomonė, pastabos bei pageidavimai yra labai svarbūs, kad geriau suprastume Jūsų poreikius bei lūkesčius. Prašome palikite teigiamą atsiliepimą ir Parašykite mums!

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas