Kontaktai

Išskirtinų dizainų, formų akvariumai, vandens sienos, burbulų sienelės su mažiausia priežiūra sukurti išrankiausiems pirkėjams.

24 metus UAB ,,Žaliasis tropikalis" rūpinasi ir myli Jus 

Adresas: Saltoniškių g. 29, 08105 Vilnius. Įm. k. 122780454, PVM k. LT227804515

Tel. nr.:+370 698 23882 El. p.: info@akvariumainamams.lt

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas

Žaliasis tropikalis projektuoja, gamina, montuoja ir prižiūri-aptarnauja funkcinius patalpų vandens gaminius: akvariumai, vandens sienos, burbulų sienos, lietaus užuolaidos, vandens fontanai baseinai, daugiau nei 75 šalyse visame pasaulyje. Mūsų įmonė įkurta 1996 m., kuri daug metų vystėsi, įdiegdama naujas technologijas, produktus ir dizainus, kad užtikrinti, visiškai patenkinti klientų poreikius. Siūlome pilnai pritaikytas projektavimo ir montavimo paslaugas, kurios leidžia mūsų klientų gyvenime įgyvendinti viziją turėti norimus vandens gaminius.

Užsakomųjų vandens gaminių kūrimas ir projektavimas

Žaliasis tropikalis projektuoja ir montuoja įvairius individualius visų tipų vandens gaminius. Kiekvienas mūsų akvariumas, vandens siena krioklys ar burbulų siena yra unikalus mūsų klientui, suteikia išskirtinumą ir prabangą. Mes specializuojamės vandens fontanuose, burbulų sienose, kriokliuose, lietaus užuolaidose ir burbulų kolonose. Galime suprojektuoti, kurti ir įdiegti automatines sistemas, dėl kurių niekada nereikės nerimauti, visiškai uždariems vandens gaminiams, kurie sukuria aukščiausios klasės įvaizdį jūsų erdvėje, nepadidinant priežiūros darbo arba atviri vandens gaminiai. Mūsų dizainus galite pamatyti restoranuose, viešbučiuose, apartamentų kompleksuose, medicinos įstaigose ir prabangiuose namuose.

Jeigu jus domitės vandens sienų, krioklių, fontanų ar kitais vandens gaminiais, Žaliasis tropikalis dizainerių ir meistrų komanda specializuojasi kuriant vandens gaminius ir gali Jums sukurti kažką unikalaus, ilgalaikio ir gražaus. Esame kvalifikuoti specialistai dirbdami su nerūdijančiu plienu, variu ir kitais metalais, taip pat galime naudoti akrilo, stiklo, plytelių, akmens ir kitas natūralias medžiagas, kurdami individualius vandens krioklius ir kitus nuostabius meno kūrinius.

Akriliniai akvariumai, vandens sienos, burbulų kolonas sienas ir lietaus užuolaidas kruopščiai išbandome, norėdami įsitikinti, kad viskas tinkamai veikia prieš montavimą, taip išvengdami problemų ir uždelsimų. Mūsų patikrintos ,,pilno aptarnavimo“ paslaugos galimos visame Pasaulyje, todėl galite mėgautis pasirinktiniais fontanais ir vandens funkcijomis, nesvarbu, kur yra jūsų namai ar verslas.