Architektams Dizaineriams

Bendradarbiaujame su architektais, dizaineriais, fiziniais ir juridiniais atstovais rengiant įvairius užsakovo projektus. Suteikiame 3-5% komisinį mokestį už realizuotą projektą ar gaminį (neįskaitant grąžinimo ir atšaukimo). Teirautis el. paštu info@akvariumainamams.lt arba tel. +370 698 23882

Pateikite savo vaizduotę ir mes įgyvendinsime jūsų viziją

Mūsų dizaino komanda dirba su jumis vienu tikslu: viršyti jūsų lūkesčius. Jie bus įtraukti į visus dizaino ir gamybos procesų lygius, susijusius su jūsų individualiu vandens gaminiu: akrilinis akvariumas, vandens siena, burbulų siena, lietaus užuolaidos ar vandens fontanas baseinas, pradedant nuo tuščio lapo, kad užfiksuotume jūsų viziją ir dizaino tikslus iki tol, kol bus baigti ir tinkamai veiks. 

Iš ,,Žaliasis tropikalis’’ gausite:

Auto CAD brėžinius, kuriuose nurodyti komponentai, apdailos ir tikslūs vandens gaminio matmenys.

Ekspertų rekomendacijos dėl medžiagų, atitinkančių jūsų biudžetą ir dizaino tikslus, išsamią biudžeto analizę, kad padėtumėte suprasti išlaidas.

Laiku pateikiami naujinimai, įskaitant nuotraukas, iš projekto vadovo per visą gamybos procesą, kad padėtų jums sukurti savo grupės ar klientų jaudulį ir vizualizuoti galutinį produktą.

Gamyboje yra išbandomi jūsų vandens gaminiai siekiant užtikrinti, kad visi komponentai (siurblys, filtravimas, apšvietimas, vandens srautas ir akustinės sistemos) tinkamai veiktų kartu.

Pristatymas jūsų vandens gaminio, supakuotas pasirinktame laivybos konteineryje, siekiant užtikrinti visišką apsaugą.

Jūsų arba mūsų projekto vadovas glaudžiai bendradarbiaus su jumis, kad planuotų pristatymo ir montavimo laiką, kuris jums labiausiai tinka.

Taip pat galite rinktis iš jau pagamintų gaminių pateiktų mūsų parduotuvėje, tai: akvariumai, akvariumai bokštai, akvariumai staliukai, vandens sienos, vandens kriokliai, burbulų sienos, vandens sienelės, burbulų kolonos, vandens palmės, lietaus užuolaidos ir kt.

Susisiekite su mumis šiandien, kad pateiktumėte savo koncepcijos idėjas ir sužinotumėte apie mūsų galimybes, kuriant ir montuojant visus vandens gaminius, nuo gyvenamųjų ir smulkaus verslo iki sveikatos priežiūros, svetingumo ir dar daugiau.


Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas