Apie Mus

Žaliasis tropikalis didžiuojasi būdama virš 27 metus verslo įmonė, kuri pirmoji pateikė inovacijas bei dizaino naujoves: akriliniai akvariumai bokštai, vandens sienos kriokliai, burbulų sienos, lietaus užuolaidos į funkcinių vandens gaminių pramonę. UAB ,,Žaliasis tropikalis“ tęsia veiklą bei vysto ir tobulina gamybos procesus, kad naujo ir patobulinto dizaino vandens fontanai ir baseinai pasiektų rinką.

Mūsų naudojamos technologijos ir metodų dėka šie išskirtiniai vandens meno kūriniai: akvariumai, vandens kriokliai, burbulinės ir relaksacinės sienos, pasiekia tiek mažas, tiek dideles verslo įmones, namus. Dirbame su išskirtinėmis įmonėmis viešbučių, svetingumo bei architektūrinio projektavimo sektoriuose. Mūsų meno vandens gaminių atlikti projektai yra pasididžiavimas, kokybė bei meistriškumo įrodymas.

Misija.  Kūrybine veikla siekiame padaryti žmonių gyvenimą įdomesnį ir prasmingesnį

Vizija.  Kurti vandens funkcines inovacijas ir įgyvendinti išrankiausių klientų poreikius

Vertybės 

Mūsų įstorija

Įsivaizduokite gražų akvariumą be žuvų

Tai buvo įkvėpimas kurti pirmąją patalpų vandens sieną ir burbulų sieną. Daugeliu atžvilgių išradimas išaugo iš būtinybės.

Įkurta 1996 m., kai mūsų verslas išaugo iš vandens gaminių ir jų priežiūros gydytojų ir verslo biuruose.

Tačiau, nors gydytojai ir verslininkai įvertino vizualų susidomėjimą ir atsipalaidavimo poveikį, kai rezervuarai atkeliavo į jų biurus, jie nesuprato techninės priežiūros, reikalingos norint išlaikyti akvariumą švarų ir sveikas žuvis.

Taigi, mes pertvarkėme vandens gaminius, kad išsaugotume aspektus, kurie jiems patiko, pašalindami darbo jėgą, kuriuose jos nebuvo.

Todėl, mes sukūrėme vandens sienas, burbulų sienas, burbulų kolonas, lietaus užuolaidas, vandens fontanus, vandens pramogų šou, spindinčius baseinus, fontanus ir kitus, daugiausiai vandens gaminius.

Mūsų vandens gaminiai verčia žmones sustoti, žiūrėti, mąstyti ir atsipalaiduoti, padėti jiems jaustis labiau atsipalaidavusiems, sėkmingais ir optimistiškais.

Šiandien Žaliasis tropikalis toliau plėtoja produktų dizainus ir pasiūlymus, specializuojasi projektuojant ir gaminant gražius uždarus vandens krioklius, vandens sienas, burbulų kolonas, lietaus užuolaidas daugeliui pramonės šakų, įskaitant svetingumo ir sveikatos priežiūros.

Mūsų meistrų ir dizainerių komanda yra patyrusi dirbdama su nerūdijančio plieno, vario ir kitų metalų, taip pat akrilo, stiklo, akmens, plytelių, skalūno, granito ir kitomis medžiagomis.

Mūsų vandens fontanai ir baseinai yra tiek didelėse, tiek mažose įmonėse, taip pat viešbučiuose, kurortuose, sveikatos priežiūros įstaigose, restoranuose, kazino, biuruose ir privačiose gyvenamosiose patalpose visame pasaulyje.

Susisiekite su mumis Šiandien, kad pradėtumėte savo projektą. Gal Jums tiks akvariumas, burbulų siena ar vandens krioklys? Kuris sukurs jūsų erdvėje išskirtinumą, prabangą ir traukos lauką.


Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas

Išskirtinų dizainų, formų akvariumai, vandens sienos, burbulų sienelės su mažiausia priežiūra sukurti išrankiausiems klientams