Nemokama konsultacija

Išsikvieskite mus ir mes Jums padėsime išsirinkti ar suprojektuoti tinkamą vandens gaminį jūsų aplinkos interjere. Jeigu jau turite vandens gaminį ir reikia pagalbos jį prižiūrėti, išsikvieskite mūsų profesionalius specialistus, kurie užtikrins ilgalaikę ir kokybišką aptarnavimą-priežiūrą.

Jeigu nenorite užsakyti mūsų paslaugų ar gaminių, tik konsultacijos klausimais, paslauga yra mokama, teirautis info@akvariumainamams.lt arba tel. +370 698 23882

Akrilo vandens gaminiai

Akrilinis akvariumas, vandens siena, burbulų siena, lietaus užuolaidos, tai stiprus, elastingas ir skaidrus – šios akrilo savybės yra idealus pasirinkimas visų tipų vandens gaminiams. Jei svarstote įsirengti savo viešbučio fojė vandens fontaną, norėtumėte papuošti biurų laukiamąjį burbulų siena, vandens siena arba norite įrengti burbuliukų kolonas savo mažmeninės prekybos plotuose, įgyvendinti tai dar įdomiau – „Žaliasis tropikalis“ padės Jums. Mūsų akrilo dizaino pavyzdžiai yra puikus pasirinkimas norint tvirto ir gražaus vandens gaminio.

Šiuolaikinių akrilo vandens gaminių privalumai

Įmonės „Žaliasis tropikalis“ tikslas – suteikti savo klientams geriausius produktus gaminant jų vandens gaminius. Manome, kad akrilo kaip medžiagos privalumai verčia apsvarstyti apie šios medžiagos pasirinkimą, kai Jums tenka rinktis medžiagas naujajam Jūsų vandens gaminiui. Akrilas, palyginus su stiklu, teikia daugybę privalumų, įskaitant permatomą dizainą ir natūralios šviesos filtravimą, ir neturi trūkumų. Skirtingai nuo stiklo, akrilas yra atsparus smūgiams ir lengvas. Jūsų akvariumas, vandens siena, burbulų siena gali sverti gerokai mažiau nei pasirinkus stiklą ir geriau apsaugotų nuo žalos. Tai yra svarbu, nes vanduo sukuria didelį slėgį, o akrilo akvariumas gerai išlaiko tą slėgį. Akrilas yra atsparus atmosferos poveikiui, todėl jis nebus sugadintas dėl nuolatinio vandens poveikio gaminiui, taip pat nepatirs saulės spindulių neigiamos įtakos. Laikui bėgant ši medžiaga nepagels ir spalva nepasikeis, kaip kitų plastikinių medžiagų, o tai dar viena priežastis, dėl kurios pageidaujama mūsų gaminių dizaine. Jis lengvai formuojamas, taigi mūsų dizaineriams suteikia dar didesnių kūrybinių galimybių kuriant Jūsų pasirinktą vandens sieną. Kaip matote, yra daugybė priežasčių, kurias reikėtų įvertinti renkantis akrilo vandens gaminį Jūsų erdvėje.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas