Jūriniai akvariumai

Jūriniai-gėlavandeniai-akriliniai-akvariumai
Jūriniai-gėlavandeniai-akriliniai-akvariumai

Jūriniai akvariumai  ir Gėlavandeniai akvariumai pagaminti iš akrilo įvairiausių dydžių, formų, stilių bei dizaino Jūsų bet kokiame interjere. Pati medžiaga akrilas – yra daugiau kaip 10 kartų tvirtesnis, optiškai skaidresnis ir termoatsparesnis nei stiklas – todėl yra gyvybiškai svarbus florai ir faunai, pvz., dingus elektrai, nes akrilas ilgiau išlaiko šilumą nei stiklas. Saugumą užtikrinančioje medžiagoje visi įbrėžimai lengvai išpoliruojami.

Pagaminti gamykloje, jie atrodo kaip originalūs meno šedevrai: elegantiški, aptakūs, naujausių dizainų.

Individualiems jūriniams akvariumams pagaminti nėra jokių apribojimų, nebent tik mūsų vaizduotėje. Jūrinius, rifinius akvariumus galima užsakyti bet kokio dydžio ar pageidaujamos formos, dizaino – todėl suprantama, kodėl šie gaminiai yra rinkos lyderiai, leisdami mums maksimaliai mėgautis povandeninio pasaulio malonumais.

Akvariumų rūšys

Akvariumai-bokštai, kurių dizainai yra mėgstamiausi iš minimaliai užimančių vietos gaminių.

Akvariumai „AquaScape“ išsiskiria gražiais panoraminiais jūros peizažais.

Kupolo akvariumai Aquavision - akvariumai vizijos savo išgaubtumu sukuria unikalų vaizdą – padidinimo efektą.

Akvariumai staliukai naujoviška vandens prabanga, autentiškas judantis menas, besikeičiančio vandens pasaulis.

Specialių projektų serijos Akvariumai – aukščiausios kokybės akvariumai, sukurta siekiant patenkinti didėjančią savaime funkcionuojančių uždarų akvariumų paklausą. Akvariumai sukomplektuoti su įranga, augalais, koralais.

Stovai / Pjedestalai  puikiai papildo ,,Jūros peizažų“ AquaScape ir ,,Vandens vizijos“ AquaVision linijos akvariumus. Pagaminti iš tvirto juodo akrilo, kurie yra aštuonkampių, kvadratinių, stačiakampių ir Smėlio laikrodžio formos dizaino.

Jūriniai akvariumai, Rifiniai akvariumai, Okeaniniai ir Sūraus vandens akvariumai galimi įvairiausių dydžių, formų, stilių ir dizainų akvariumai pagal užsakovo individualius ir pageidaujamus matmenys.

Visus akvariumus ir jų aprašus galite pamatyti čia paspausdami Akvariumai

Susisiekite su mumis norėdami pradėti savo akvariumo individualų projektavimą ir gamybą dar šiandien.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas