Vandens sienelės Burbulų sienos

Vandens-sienelės-Burbulų-sienos
Vandens-sienelės-Burbulų-sienos

Norite, kad jūsų erdvėje būtų vandens burbulų siena, bet nenorite skirti laiko techninei priežiūrai? Gal žavitės apgaubiančia ramybe, įdomios išvaizdos žuvų akvariumais ar vandens fontanais, bet žinote, kad neturite galimybės rūpintis jais? Jei taip, sukurkite su vandens burbulų sienele Water Panel įdomią atmosferą savo namų fojė, klinikoje, restorane, parduotuvėje ar kitur. Šių grakščių vandens burbulų sienų viduje yra įdomių šokančių burbuliukų, kurie sraute keičiasi sukurdami nuolat besimainantį meno kūrinį, – tobulą interjero akcentą. Su „Žaliasis tropikalis“ komanda galite turėti individualų burbulų sienos Water Panel fontaną, papuošiantį jūsų erdvę, kviečiantį žavėtis viliojantį patrauklų akcentą.

Užsakomos, pilnai uždaros Burbulų sienos vandens sienelės

„Žaliasis tropikalis“ siūlo individualius gaminius – visiškai uždaras burbulų sienų sistemas, kurioms reikia minimalios priežiūros, tačiau Jūsų namuose sukurs grąžų vandens gaminį. Šios burbulų sienos turi LED apšvietimą, stiklo sprendimai ir kitos naudojamos funkcijos padaro kiekvieną gaminį unikaliu meno kūriniu, pabrėžiančiu erdvės išskirtinumą. Burbuliukų šokiai ir srautai akrilo plokščių viduje sukurs judesių dinamiką ir Jūsų erdvę pavers gyva. Mes sukūrėme ir įdiegėme įvairių dydžių burbulų sienas, įskaitant daugiau kaip 30,48 metrų ilgio, su išlenktomis arba serpentinėmis konstrukcijomis, iki 9,14 metrų aukščio. Iš tikrųjų Jūsų įsivaizduojamą burbulų sieną iš Jūsų vaizduotės į realybę perkels mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai.

Kodėl „Žaliasis tropikalis“?

„Žaliasis tropikalis“ pirmieji pateikė vandens sienos idėją. Nors atsirado daugybė konkurentų nuo tada, kai 1996 metais mes pradėjome plėtoti krioklių koncepciją, išlikome lyderiais, turinčiais daug patirties ir geriausių kūrybinių galimybių. Mūsų patentuotas sandarus dizainas išsprendžia reguliarios techninės priežiūros problemas ir naudoja specialią uždaros kilpos siurblių sistemą, kuri sustabdo vandens garavimą. Turime projektavimo komandą, todėl galite pasitikėti, kad jūsų galutinis produktas puikiai tiks ir veiks. Tiekiame visame pasaulyje burbuliukų vandens sienų dizaino paslaugas, todėl galite pasitikėti įmonės „Žaliasis tropikalis“ paslaugų kokybe, kūrybiškumu ir gaminių estetika. Jei ieškote kažko sudėtingo, pavyzdžiui, vandens plokštės burbulų sienos su LED apšvietimu ar kažko paprastesnio, pavyzdžiui, tylios burbulų sienos fontano Jūsų patalpos kampui, susisiekite su „Žaliasis tropikalis“ komanda. Pateiksime Jums burbulų sienos pasiūlymą ir pamatysite, kaip lengvai galite sukurti atmosferą su gražia, pasirinkta vandens funkcija Jūsų objekte.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas