Išmanūs akriliniai akvariumai, dydžiai, forma ir dizainas

Išmanūs-akriliniai-akvariumai-dydžiai-forma-dizainas

Išskirtinių dizainų, formų, stilių ir įspūdingų dydžių įvairovė – visa tai akvariumai pagaminti iš akrilo, kurie patenkina pačių išrankiausių pirkėjų norus ir poreikius, renkantis gaminio dizainą, įvaizdį, estetines ir funkcionalumo vertes.

Kokį akvariumą rinktis: stiklo ar išmanųjį akrilo?

Kokį-akvariumą-rinktis-stiklo-ar-išmanųjį-akrilo

Akriliniai akvariumai yra tikra priešingybė stiklo akvariumams. Jie turi kokybės pasą ir laiko patikrintą 100 proc. garantiją, o jų medžiaga – akrilas – yra daugiau kaip 10 kartų tvirtesnis, optiškai skaidresnis ir termoatsparesnis nei stiklas – tai gyvybiškai svarbu florai ir faunai, pvz., dingus elektrai, nes akrilas ilgiau išlaiko šilumą nei stiklas. Medžiagoje visi įbrėžimai lengvai išpoliruojami.

Vandens burbulų sienelės – originalu, žaisminga ir praktiška

Vandens-burbulų-sienelės-originalu-žaisminga-praktiška

Vandens sienelės, burbulų sienos, kolonos ir kitos vandens skulptūros gali būti ne tik interjero puošmena, bet ir atlikti ne vieną naudingą funkciją.

Vandens stichija veržias į namus

Kriokliai, akvariumai, fontanėliai, dekoratyvūs upeliai... Žmogus vis plačiau praveria savo namų duris vandeniui. Jo slėpingas raibuliavimas, gracingai kylantys oro burbuliukai, vandens gelmėje žaidžiančios šviesos, skaidrus čiurlenimas ramina, atpalaiduoja, nuteikia maloniai – lygiai taip pat, kaip poilsis ant jūros kranto klausantis monotoniško bangų ošimo

Pajausk vandens krioklių gaivą

Pajausk-vandens-krioklių-gaivą

UAB ,,Žaliasis tropikalis“ siūlomi tiesių, bangos ar kitų formų vandens sienų kriokliai, kurie sukurti iš aukščiausios kokybės akrilo, yra daugiau nei 10 kartų stipresnis, optiškai skaidresnis ir atsparesnis temperatūrai negu stiklas. Rankų darbo akrilo vandens kriokliai sienos atkuria vandens čiurlenimo, šnypštimo ar kritimo efektą. Šalia jų pasijusite taip, lyg pulsuojantis tropikų vanduo leistųsi nugludintais akmenimis.