Medžiagos

akrilas-vandens-siena
akrilas-vandens-siena

Įspūdingai sukurta, ištobulintai pagaminta

„Žaliasis tropikalis“ dirba su aukščiausios kokybės medžiagomis: nuo akrilo lydinio lakštų iki grūdinto stiklo. Mūsų pažangūs gamybos metodai daugelį metų užtikrina klientams našumą, saugumą ir patikimumą. Laiko išbandyti vandens gaminiai užtikrins ir padės Jūsų arba mūsų projekto vadovui rekomenduoti tinkamas medžiagas Jūsų projektui atsižvelgiant į biudžetą, ilgaamžiškumą ir aplinkos sąlygas. Kai kurios galimybės realizuojamos panaudojant šias medžiagas: akrilo lakštus, natūralius akmenis, grūdintą stiklą, mozaikines plyteles, nerūdijančius ir varinius gaminius ir daug daugiau.

Leiskite Jums suprojektuoti ir rankomis pagaminti akvariumą, vandens sieną, krioklį, burbulo sieną, burbulų koloną, lietaus užuolaidas, vandens fontaną, vandens stendą, spindintį baseiną ar kitus, daugiausia vandens pagrindu veikiančius, didelės apimties organinius meno įrenginius. Mūsų ilgametė patirtis kaupta ir plėtota sukūrus tūkstančius vandens gaminių visame pasaulyje ir įregistravus naujoves, taigi Jums bus malonu su mumis dirbti.

akrilas-vandens-siena

akrilas-vandens-siena

Stiklas-vandens-siena

Stiklas-vandens-siena

Nerūdijantis-plienas

Nerūdijantis-plienas

Varis-vandens-siena

Varis-vandens-siena

Vielinis-tinklelis-krioklys

Vielinis-tinklelis-krioklys

Plytelės-vandens-siena

Plytelės-vandens-siena
Akrilo vandens gaminiai

Akrilinis akvariumas, vandens siena, burbulų siena, lietaus užuolaidos, tai stiprus, elastingas ir skaidrus – šios akrilo savybės yra idealus pasirinkimas visų tipų vandens gaminiams. Jei svarstote įsirengti savo viešbučio fojė vandens fontaną, norėtumėte papuošti biurų laukiamąjį burbulų siena, vandens siena arba norite įrengti burbuliukų kolonas savo mažmeninės prekybos plotuose, įgyvendinti tai dar įdomiau – „Žaliasis tropikalis“ padės Jums. Mūsų akrilo dizaino pavyzdžiai yra puikus pasirinkimas norint tvirto ir gražaus vandens gaminio. Prašome palikite teigiamą atsiliepimą ir Parašykite mums!

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas