Vandens kriokliai Vandens sienos

Vandens-kriokliai-Vandens-sienos
Vandens-kriokliai-Vandens-sienos

Norite išskirtinio gaminio, kuris sukurtų prabangos jausmą jūsų artimiesiems, svečiams ir klientams? Atsakymas į šį poreikį gali būti: įsirenkite vandens sieną. Vandens siena atlieka krioklio vandens funkciją, kuri siunčia raminančiai krentantį vandenį žemyn per meninę sieną į vidinį baseiną ar akmenis, taip suteikdama vandens funkcinę ir estetinę naudą – viskas viename gaminyje. ,,Žaliasis tropikalis“ pirmieji sukūrė vandens sienų dizaino pavyzdžius ir kokybiškas diegimo paslaugas visame pasaulyje. Jei galvojate apie vandens funkcinę sieną, mūsų patirtis, žinios ir įgūdžiai leis jums tai įgyvendinti realybėje.

Pasaulinio lygio Vandens Krioklių gamintojai

Nuo 1996 m. stengėmės sukurti visas įmanomas ir praktiškas technologijas vandens dizainui ir gamybai sukurti. Mūsų naujovė – pateikiame vandens sienų krioklius. Padėkite savo užsakovams bei klientams jaustis patogiai ir atsipalaiduoti žvelgiant į vandens sieną jūsų patalpose. Šios vandens funkcijos suteikia nuostabų ramybės pojūtį – sukuria nepamirštamą akinančio žvilgsnio ir raminančio garso derinį. Mėgaukitės terapiniu, tviskančiu vandeniu, kuris raminančiai krenta krioklio kaskadomis į nupoliruotų akmenų talpą. Nors mūsų vandens sienos kriokliai dažniausiai yra laisvai pastatomi, taip pat siūlome sieninio arba berėmio stiliaus sprendimus. Visos mūsų vandens sienos turi LED apšvietimą, kuris apšviečia kaskadinį ar švelniai čiurlenantį vandenį. Siūlome atvirą dizainą, sandarias ir uždaras sistemas, kurioms nereikia reguliarios priežiūros ir kurios padės jums išsiskirti iš kitų interjerų.

Patikėkite „Žaliajam tropikaliui“ savo vandens sieną

„Žaliasis tropikalis“ yra ne tik vandens sienų tiekėjas, bet ir siūlo įdiegti naujausius išradimus Jūsų aplinkoje. Jei ieškote vandens sienų dizaino ir montavimo paslaugų, mūsų patyrusi komanda visada Jums padės. Mūsų įmonė yra šios pramonės šakos dizaino ir technologijų lyderė: visi vandens funkciniai gaminiai yra išbandomi siekiant užtikrinti, kad visi komponentai (siurblys, filtravimo sistema, apšvietimas, vandens srautas ir akustinė sistema) tinkamai veiktų kartu.

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau

Klauskite kainos pasiūlymo arba sužinokite daugiau apie mūsų projektavimo procesą ir esamus vandens sienų gaminius. Jums bus malonu ne tik turėti vandens sieną, bet ir bendrauti su įmonės „Žaliasis tropikalis“ specialistais. Susisiekite su mumis norėdami pradėti savo vandens sienos krioklio projektavimą ir gamybą dar šiandien.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas