Pristatymas

Pirkėjo pasirinkti turimi gaminiai: akvariumai, vandens sienos, burbulų sienos, lietaus užuolaidos įprastai pristatomi per 2 – 7 darbo dienas.

Jeigu tuo momentu gaminių nėra, paprastai gamybos procesas yra planuojamas iš karto po to, kai jūs pateikiate užsakymą.

Vidutinis gamybos laikas yra 2-3 savaites. Užbaigtas gaminys yra išsiunčiamas geriausio vežėjo maršrutais. Kai kuriais atvejais dėl mažesnio gaminio svorio, mes siunčiame per via UPS, DHL (7-14 dienų, priklausomai nuo vietos), o didesnius sunkesnius produktus siunčiame per via kurjerius.

Nemokamas pristatymas galioja tik užsakymams, pateiktiems per www.akvariumainamams.lt svetainę Vilniaus mieste bei akcijos produktams.

Daugiau teirautis el. paštu info@akvariumainamams.lt arba tel. +370 698 23882

Užsakomieji vandens gaminiai

Mūsų akvariumai, vandens sienos fontano dizainai ir gaminiai yra viso pasaulio pastatuose, įrengti daugiau kaip 75 šalyse. 

Sukūrėme uždarų, hermetiškų vandens sienų, burbulų kolonų ir burbulų sienų liniją. Šios pilnai uždaros sistemos nereikalauja nuolatinės priežiūros, todėl jūs galite mėgautis vandens gaminiu be papildomo darbo. Burbulų sienos, burbulų kolonos be priežiūros yra visiškai hermetiškos ir uždaros, visas vanduo yra viduje, ir niekas negali ištrūkti, o išorės teršalai negali patekti į vidų. Uždarojo vandens gaminio dizainas yra suderintas su mūsų patentuota uždarojo ciklo siurblio sistema, kuri perdirbama vandenį, tuo pačiu išlaiko visiškai uždarą. Sprendimo rezultatas yra vandens siena be priežiūros! Peržiūrėkite mūsų vandens gaminių pavyzdžius mūsų internetinėje galerijoje ir nuspręskite, ar tai yra tinkama jūsų galimybė. Mūsų kvalifikuota dizainerių komanda padės jums sukurti vandens gaminį, kuris atspindės jūsų dizaino idėjas ir sukurs ramybės ir prabangos jausmą jūsų patalpų erdvėje. Jei vandens gaminys yra jūsų erdvės dizaino elementas, kurio Jums reikia, Žaliasis tropikalis turi produktus ir kūrybiškumą, kad jūsų svajonė taptų realybe.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas