Burbulų kolonos

Burbulų-kolonos-bokštai
Burbulų-kolonos-bokštai

Puikiai tinka jūsų objekto prieigose ar fojė, ar netgi pačiame centre – „Žaliojo tropikalio“ burbulų kolonos ir burbulų vamzdžiai suteiks unikalų meninį sprendimą Jūsų erdvei. Šios burbulinės kolonos turi apvalų cilindrinį dizainą, kuris sulieja vandenį, šviesą ir burbuliukus į nuolat besikeičiantį ekraną, papildysiantį Jūsų erdvę raminančio vandens estetika. Idealiai tinka bet kuriai erdvei, kuriai norite sukurti išskirtinį akcentą: burbulų vandens funkcijas, įskaitant kolonas ir vamzdžius, o „Žaliasis tropikalis“ realizuodamas Jūsų idėją viršys visus išankstinius lūkesčius.

Vandens burbulų kolonos ribotos tik jūsų vaizduotėje

„Žaliasis tropikalis“ sukurs ir įdiegs Jums burbulų koloną. Mūsų talentinga dizainerių komanda projektuoja ir kuria vandens estetiką: 2,45 m pločio ir iki 6,1 m aukščio burbulinius vamzdžius. Mes naudojame vandens, šviesos ir uždarus elementus, sukuriančius žavingus ekranus, pritraukiančius ir įkvepiančius, paversdamos vandens funkcijas jūsų patalpų akcentu. Galime suprojektuoti ir sukurti specialių matmenų vandens burbulų koloną bet kokiam biudžetui ir aplinkai, todėl jūs galite turėti kažką idealiai atitinkantį Jūsų poreikius.

Papildomos funkcijos mūsų burbulų kolonas ir burbulų vamzdžius daro dar patrauklesnius. Bet kurio mūsų dizaino gaminiai turi LED apšvietimą, todėl galite koreguoti vaizdą, kai tik Jums reikia. Apšvieskite begalinį burbuliukų srautą vidiniu apšvietimu – tai puikus sezono akcentas ir kiekvienąkart galėsite maloniai nustebinti savo artimuosius ir klientus.

Rinkitės gamintoją, kuris išrado uždaras vandens funkcijas

Jei norite, kad burbulų kolonos, vandens vamzdžiai papuoštų jūsų erdvę, „Žaliasis tropikalis“ gali realizuoti tai, nes mes pirmieji pradėjome realizuoti uždaras vandens funkcijas, nereikalaujančias priežiūros, naudojančias specialią uždaros kilpos siurblių sistemą, sustabdančias vandens garavimą. Pamatę, kad mūsų klientai norėjo pasimėgauti žuvų akvariumų žavesiu medicinos įstaigose ir kitose vietose, tačiau nenorėjo rūpintis technine priežiūra, mes nusprendėme pateikti alternatyvą – taip gimė uždaros vandens funkcijos, burbulų kolonos, burbuliniai cilindrai, vandens bokštai.

„Žaliasis tropikalis“ turi dizainerių ir meistrų komandą, kurie dirba su Jūsų projektu nuo idėjos iki realizacijos, be to, mes dirbame visame pasaulyje. Gal Jūs esate viešbučio, restorano, prekybos centro, SPA, kazino, biuro, klinikos, ligoninės savininkas ar valdytojas, o gal tiesiog savo namuose norite mažai priežiūros reikalaujančios, dėmesį patraukiančios vandens burbulų kolonos? Susisiekite su įmonės „Žaliasis tropikalis“ specialistais, gaukite pasiūlymą individualiai Jums suprojektuotos burbulų kolonos fontanui jau šiandien.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas