Video Akvariumai, Vandens sienos, burbulų sienos

Žaliasis tropikalis projektuoja, gamina, montuoja ir prižiūri-aptarnauja funkcinius patalpų vandens gaminius: akvariumai, vandens sienos, burbulų sienos, lietaus užuolaidos, vandens fontanai baseinai daugiau nei 75 šalyse visame pasaulyje. Mūsų įmonė įkurta 1996 m., kuri daug metų vystėsi, įdiegdama naujas technologijas, produktus ir dizainus, kad užtikrinti, visiškai patenkinti klientų poreikius. Siūlome pilnai pritaikytas projektavimo ir montavimo paslaugas, kurios leidžia mūsų klientų gyvenime įgyvendinti viziją turėti norimus vandens gaminius.

Video Užsakomieji akvariumai, vandens sienos fontanai

Žaliasis tropikalis projektuoja ir montuoja įvairius individualius visų tipų vandens gaminius. Kiekvienas mūsų projekto akvariumas, vandens siena krioklys, burbulų siena ar lietaus užuolaidos yra unikalus mūsų klientui, suteikia išskirtinumą ir prabangą. Mes specializuojamės vandens fontanuose, burbulų sienose, kriokliuose, lietaus užuolaidose ir burbulų kolonose. Galime suprojektuoti, kurti ir įdiegti automatines sistemas, dėl kurių niekada nereikės nerimauti, visiškai uždariems vandens gaminiams, kurie sukuria aukščiausios klasės įvaizdį jūsų erdvėje, nepadidinant priežiūros darbo arba atviri vandens gaminiai. Mūsų dizainus galite pamatyti restoranuose, viešbučiuose, apartamentų kompleksuose, medicinos įstaigose ir prabangiuose namuose.

Video Galerija

Video galėrijoje pateikti: Akvariumai-bokštai, kurių dizainai yra mėgstamiausi iš minimaliai užimančių vietos gaminių.
Akvariumai „AquaScape“ išsiskiria gražiais panoraminiais jūros peizažais.
Kupolo akvariumai Aquavision - akvariumai vizijos savo išgaubtumu sukuria unikalų vaizdą – padidinimo efektą.
Akvariumai staliukai naujoviška vandens prabanga, autentiškas judantis menas, besikeičiančio vandens pasaulis.
Specialių projektų serijos Akvariumai – aukščiausios kokybės akvariumai, sukurta siekiant patenkinti didėjančią savaime funkcionuojančių uždarų akvariumų paklausą. Akvariumai sukomplektuoti su įranga, augalais, koralais.
Jūriniai akvariumai ir Gėlavandeniai akvariumai pagaminti iš akrilo įvairiausių dydžių, formų, stilių bei dizaino Jūsų bet kokiame interjere. Pati medžiaga akrilas – yra daugiau kaip 10 kartų tvirtesnis, optiškai skaidresnis ir termoatsparesnis nei stiklas – todėl yra gyvybiškai svarbus florai ir faunai, pvz., dingus elektrai, nes akrilas ilgiau išlaiko šilumą nei stiklas. Saugumą užtikrinančioje medžiagoje visi įbrėžimai lengvai išpoliruojami.
Pagaminti gamykloje, jie atrodo kaip originalūs meno šedevrai: elegantiški, aptakūs, naujausių dizainų.
Individualiems gaminiams pagaminti nėra jokių apribojimų, nebent tik mūsų vaizduotėje. Šiuos akvariumus galima užsakyti bet kokio dydžio ar pageidaujamos formos, dizaino – todėl suprantama, kodėl šie gaminiai yra rinkos lyderiai, leisdami mums maksimaliai mėgautis povandeninio pasaulio malonumais. Užsuk į video galerija ir pasidalink savo įspūdžiais.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas