Vario sienos

Vario-vandens-sienos-kriokliai
Vario-vandens-sienos-kriokliai

Ieškote išskirtinės išvaizdos vandens gaminio? „Žaliasis tropikalis“ sukurs Jums individualų vandens gaminį arba patalpų vandens fontaną. Varis yra viena iš daugelio mūsų siūlomų medžiagų, kurią naudojame individualiam vario vandens gaminiui sukurti Jūsų namuose ar versle, taigi jus galite sukurti norimą estetiką – viskas aukščiausio meistriškumo ir pagal „Žaliasis tropikalis“ dizainą. Jums patiks įgyvendintas dizainas.

Klasikiniui dizainui pasitrinkite varį

Vandens sienos fontanas-krioklys, padengtas variu, suteiks elegantišką, nesenstančią Jūsų erdvės išvaizdą, kuriame pagrindiniu Jūsų interjero akcentu taps vandens gaminys. Varis suteikia vandens gaminiui ,,praeities“ dvelksmą, sukurdamas prabangų Jūsų erdvės papildymą. Tai kelia įspūdį ir šiuolaikinėse erdvėse. Kadangi spindinti vario spalva suteikia blizgesį, pats metalas savaime tampa Jūsų vandens gaminio estetinės išraiškos dalimi. Šios medžiagos privalumas yra jos natūralios antimikrobinės savybės, kurios padeda apriboti bet kokią bakterijų, augančią ant gaminio paviršiaus, veiklą, net kai drėgmės poveikis nuolatinis.

Platus  vandens sienų krioklių iš vario pasirinkimas

„Žaliasis tropikalis“ suprojektuos ir sumontuos Jums vandens krioklio fontaną iš vario, galėsite pasirinkti iš daugybės stilistinių variantų: varinių fontanų, varinių vandens sienų, burbuliukų sienų su variniais elementais, varinių vandens funkcijų, mažai priežiūros reikalaujančių uždarų vandens gaminių iš vario – kiekvienas iš jų turi privalumų, tačiau turite įvertinti ir trūkumus. „Žaliojo tropikalio“ komanda padės Jums pasirinkti tinkamą gaminį, suteiksiantį jaukumo ir suteiksiantį Jūsų erdvei išskirtinumo.

Vario fontanų projektavimo paslaugos

Jei vario vandens siena ar fontanas yra tai, ko Jūsų erdvei reikia siekiant ištobulinto bendro vaizdo, pasitikėkite „Žaliasis tropikalis“ kolektyvu, kuris suprojektuos ir įrengs tai. Turime projektavimo komandą, sukursiančią individualų vandens gaminį, kuris veiktų Jūsų erdvėje ir apimtų norimus elementus. Mūsų kvalifikuotų montuotojų visos paslaugos galimos bet kur pasaulyje. Varinė vandens siena gali būti būtent tai, ko Jums reikia naujai pabrėžiant Jūsų erdvę. Jei projektuojate didingą viešbutį, konferencijų fojė, aukščiausios kokybės medicinos įstaigą, verslo biurą ar net prabangų būstą, „Žaliasis tropikalis“ padės Jums sukurti pagrindinį akcentą įrengęs individualią vandens funkciją. Susisiekite su „Žaliasis tropikalis“ šiandien, gaukite pasiūlymą arba pasikalbėti apie savo idėjas su mumis.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas