Stiklo sienos

Stiklo-vandens-siena
Stiklo-vandens-siena

Stiklas ir vanduo, atrodo, neatsiejami vienas nuo kito. Abu yra skaidrūs, tyri ir elegantiški. „Žaliasis tropikalis” gali sukurti ir įdiegti stiklo vandens siena krioklį Jūsų svetainėje, norint atskleisti elegantišką ir stilingą vaizdą. Jei Jūsų objekte ar namuose reikia vandens gaminio išpildyti norimą vaizdą, apsvarstykite galimybę interjerą papildyti stikline vandens siena, fontanu ar kriokliu.

Stiklo vandens sienos privalumai

Kai Jūsų erdvėje sumontuosime stiklo vandens sieną ar stiklo sienos fontaną, Jūs iš karto atnaujinsite bendrą objekto ar namų vaizdą. Tai todėl, kad vandens savybės suteikia erdvei elegantiškumo ir ramybės pojūtį. Jums patiks vandens gaminys, pagamintas iš stiklo, jo stilistika, papildanti Jūsų erdvę. Stiklas yra patvarus ir universalus, „Žaliasis tropikalis“ ekspertų projektavimo komanda stiklinį vandens gaminį gali lengvai priderinti prie Jūsų esamo dekoro. Natūraliai skaidrus stiklas sukuria atvirą vaizdą, puikiai tinka bet kokiam interjero stiliui. Natūrali šviesa lengvai skverbiasi pro stiklo vandens gaminį, todėl galite išlaikyti savo erdvę ryškią ir viliojančią. Galite pridėti spalvotą apšvietimą: skaidrus stiklas leis švytėti šviesos žiburėliais. Pakeitę norimą spalvą ar šviesumą, stiklo sienos fontanas ar vandens gaminys suteiks daug naudos Jūsų erdvei. „Žaliasis tropikalis“ užtikrins, kad Jūsų stiklo vandens fontanas bus gražus ir pritaikytas Jūsų namuose, biure, medicinos įstaigoje, viešbutyje, konferencijų centre ar kitoje svečiams skirtoje erdvėje.

Įspūdingos galimybės

„Žaliasis tropikalis“ gamina visus vandens gaminius. Jei stiklas yra Jūsų pasirinkta medžiaga, mes įtrauksime jį į dizaino viziją. Mūsų stiklo vandens gaminiai tai: stikliniai vandens kriokliai, stikliniai sienų fontanai, stiklinės vandens sienos, stikliniai vandens fontanai. Mūsų dizaineriai ir meistrai yra patyrę, tad perkels Jūsų pagrindinę idėją į sprendimą, kuriame jungsis stiklas ir vanduo. Kreipkitės į mus šiandien aptarti Jūsų tikslų.

Kodėl Žaliasis tropikalis?

„Žaliasis tropikalis“ pirmieji pateikė daug pažangių vandens gaminių rinkoms. Nuo 1996 m. gaminame ir projektuojame gražius vandens gaminius, skirtus viešbučiams, kazino, klinikoms, biurų pastatams, mažmeninės prekybos vietoms ir net prabangiems namams visame pasaulyje. Mūsų lengvai prižiūrimos vandens sienos ir burbuliukų kolonos suteiks Jūsų stikliniam vandens gaminiui privalumų, nereikalaus tokios priežiūros kaip akvariumai, taigi Jūsų užsakovai, klientai liks patenkinti. Mes dirbame su kiekvienu mūsų proceso aspektu ir kontroliuojame visą darbų eigą, todėl rezultatas – gražus ir funkcionalus vandens elementas, kuriuo galėsite didžiuotis. Ar stiklinis vandens gaminys pakeis Jūsų erdvę ir kaip pakeis? Susisiekite su mumis šiandien, kad pradėtumėme projektuoti ir gaminti Jums individualų vandens gaminį.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas