APTARNAVIMO-PRIEŽIŪROS SKIRTUMAI

Išskirtinų dizainų, formų aukštos kokybės akriliniai akvariumai su mažiausia priežiūra sukurti išrankiausiems pirkėjams. Daugiau nei 24 metus mes atliekame aptarnavimo priežiūros darbus, gerai žinome ir patenkiname išrankiausių klientų poreikius bei lūkesčius.

Šaltinis: Parengė Vidas Gudavičius, 2019

Aukštos kokybės paslaugos

Daugiau nei 24 metus mes atliekame aptarnavimo priežiūros darbus vandens gaminiams: akriliniai akvariumai, stiklo akvariumai, vandens sienos kriokliai, burbulų sienelės, lietaus užuolaidos, gerai žinome ir patenkiname išrankiausių klientų poreikius bei lūkesčius.

Mūsų profesionalūs technikai, meistrai pašalins įbrėžimus bei kalkių nuosėdas, susikaupusias ant rezervuarų sienelių, pakeis akvariumų vandenį, filtrus, pasirūpins akvariumo augalais, koralais, gyviais bei pašarais.

Šios paslaugos padės išlaikyti Jūsų įsigytą vandens gaminį tvarkingą ir gražų.

Siūlome:

greitą reagavimą ir darbų atlikimą;

kvalifikuoti specialistai užtikrina kokybę;

atvežame įranga, dekoracijas, žuvis, pašarus;

konsultuojame;

lojaliems klientams taikome nuolaidas.

Mūsų technikai, meistrai yra:

aukštos kvalifikacijos;

sąžiningi;

atidus;

tikslūs;

mandagūs;

punktualūs, užtikrina kokybiškus darbus laiku.

Akvariumas, vandens siena krioklys ar vandens fontanas baseinas yra gyvas organizmas ir jisai nori būti gražus ir tvarkingas.

Turite akvariumą ar vandens siena ir reikia pagalbos jį prižiūrėti ar sutvarkyti? išsikvieskite mūsų profesionalius specialistus, kurie užtikrins ilgalaikę ir kokybišką aptarnavimą-priežiūrą, sutaupys jūsų laiką ir paliks gerą nuotaiką ir gražų gaminį.

Jeigu nenorite užsakyti mūsų paslaugų ar vandens gaminių, tik konsultacijos klausimais, paslauga yra mokama, teirautis el. paštu info@akvariumainamams.lt arba paskambinkite tel. +370 698 23882

Išbandykite mūsų aptarnavimo – priežiūros paslaugas ir jeigu nepatiks, mes Jums iškarto grąžinsime pinigus.

,,Žaliajam tropikaliui“ aptarnavimas yra prioritetas Nr. 1, Jūsų nuomonė, pastabos bei pageidavimai yra labai svarbūs, kad geriau suprastume Jūsų poreikius bei lūkesčius. Prašome palikite teigiamą atsiliepimą ir Parašykite mums!

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas