Išmanūs akriliniai akvariumai, dizainas

Išmanūs-akriliniai-akvariumai-dydžiai-forma-dizainas

Išskirtinių dizainų, formų, stilių ir įspūdingų dydžių įvairovė – visa tai akvariumai pagaminti iš akrilo, kurie patenkina pačių išrankiausių pirkėjų norus ir poreikius, renkantis gaminio dizainą, įvaizdį, estetines ir funkcionalumo vertes. Panagrinėkime juos detaliau.
Akvariumai bokštai – kurių dizainai ir formos akvariumai yra mėgstamiausi iš mažiausiai vietos užimančių produktų yra žmogaus dydžio, kolonos formų akvariumai, jie puikiai dera bet kokiame interjere ir išnaudoja patalpų aukštį – jūra prasideda nuo grindų iki lubų, taip nereikalaudami mums įprastai reikalingų pločio erdvių, kurie būtini klasikinių formų akvariumams. Jie būna 1,8 ir 3 metrų aukščio ir dar aukštesnių, kuriuos lengvai galime perstatyti į patalpų centrą, nišą, prie sienos ar kaip pertvarą tarp kambarių. Šios rūšies akvariumuose pagal užsakovo pageidavimus gali būti integruoti saulės ar kiti alternatyvūs elektros šaltiniai, kurių pagalba, patys save valdo ir pilnai prižiūri, kad sklandžiai veiktų visos akvariumo funkcinės sistemos: deguonies, filtravimo, apšvietimo, papildomo valymo, žuvų šėrimo ir kt. Gali būti sumontuotos mobilios sistemos – išmanus valdymas, kuris mums pateiks vaizdo ir teksto informaciją apie mūsų vandens gyventojus, augalus, koralus ir vandens būklę, lengvai ir paprastai perduosime linkėjimus savo numylėtiniui žuviukui Nemo būdami toli, toli nuo namų.

Robotizacijos technologijos

Galima pasitelkti technologijas, pavyzdžiui, Robotizacijos sistemas, kurios leidžia netik valdyti per atstumą, bet ir atlikti mums norimus veiksmus, pavyzdžiui, jei atsirastų poreikis pataisyti augmeniją, koralus, pakeisti pašarų šėryklą ir sudrausti, sutaikyti žuvis ar pakasyti žuviukui nugarėlę:-)
Kai akvariumas pabos, ateis laikas naujinti mūsų patalpų interjerą, nereikės atsikratyti jo, tiesiog galima lengvai renovuoti jį į burbulų koloną bokštą (kylantis įvairių spalvų burbuliukai) ar kt. funkcinį vandens gaminį, reikia kreiptis į gamintojo tiekėją.
Daugiau apie akrilinius akvariumus skaitykite Akriliniai akvariumai, juos galite palyginti Pagrindiniai akrilo ir stiklo akvariumų skirtumai
Išmanūs akriliniai akvariumai turi ir retesnę priežiūrą lyginant su akvariumais pagamintais iš stiklo. Skaitykite Aptarnavimo – priežiūros privalumai
Pasinerkime į povandeninį pasaulį ir išsirinkime tinkamus namus mūsų vandens gyventojams!

Parengė: Vidas Gudavičius 2019.07.05.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas