Akvariumai projektų serijos akriliniai akvariumai

Akvariumai specialių projektų serijos akriliniai akvariumai – tai aukščiausios kokybės akvariumai, sukurti siekiant patenkinti didėjančią savaime funkcionuojančių uždarų akvariumų paklausą.

Šie akvariumai yra didžiausi ir jų galinga bei moderni įranga patenkina net pačių išrankiausių pirkėjų lūkesčius. Pavyzdžiui, padidinta išmaniųjų filtrų ir aeracijos sistema atlieka pilną mechaninį, biologinį ir cheminį filtravimą, kartu prisodrindama reikiamą deguonies kiekį ir tuo pačiu prišildo reikiamą temperatūrą mūsų vandens gyventojams: žuvims, augalams, koralams ir apie tai praneša mums. Todėl mums jau nereikia rūpintis akvariumu, o tik stebėti jo darbo parametrus.

Būtent šios serijos akriliniai akvariumai labiausiai tinka jūriniams, rifiniams ar kitiems sūraus vandens akvariumams įrengti. Galima užsakyti pagal individualius pageidaujamus matmenis įvairiausių dydžių, formų ir dizainų akvariumus, viskas priklausys nuo mūsų biudžeto galimybių.

Ištobulinti, modernių dizainų ir išskirtinų formų akriliniai akvariumai būna: penkiakampiai, tripusiai,

apvalūs burbulo-kupolo (vienpusiai-dvipusiai), pus skrituliniai (mėnulio), šešiakampiai ir kitų formų.

Trumpai apie keletas iš jų.

Penkiakampio formos Penkia – vaizdis akvariumas Pentagon 5 yra penkių pusių dizaino akvariumas ,,Pentagon“ kuris sukuria ypatingą nuotaiką ir gali būti pastatomas kampinėje interjero dalyje, per centrą arba prie sienos. Jo netradicinė deimanto ir aptaki forma – unikalus rankų darbo dizainas, kuris leidžia stebėti povandeninį pasaulį iš trijų pusių, o centre iš visų pusių, nes yra skaidrus. Jis puikiai tinka namų, biuro aplinkoje ir gali būti naudojamas, kaip bet, kuris klasikinio stiliaus dekoratyvinis elementas.

Tripusis ,,Šešėlio erdvės“ akvariumas SB 1, tai elegantiškas akvariumas, šešėlio erdvės stiliaus ir turi patogiai įrengtą aksesuarų, akvariuminių reikmenų spintelę, kurią sudaro pastatyto akvariumo pagrindo stovą. Modernus akvariumas yra stilingo kūrinio akcentas bet kurioje namų ar biuro aplinkoje. Jis turi plokščią nugarą ir gali būti statomas tiek kambaryje prie sienos arba būti, kaip patraukli kambario pertvara, pabrėždama savo aptakų ir unikalų dizainą. Šio stiliaus akvariumai sukuria maudymosi pojūtį su povandeninio vandens gyvūnija ir perteikia žiūrovui gylio šešėlių erdvės dizainą. Rankų darbų unikalūs akriliniai gaminiai puikiai papildo ir tinka bet kurioje aplinkoje ar klasikiniame interjere.

Kiekvienas akvariumų modelis turi stovus-spinteles, galingus filtrus ir po-gruntinę filtraciją, deguonies, šildymo sistemas, apšvietimą, gruntą, augalus, koralus.

Parengė: Vidas Gudavičius 2019.08.10.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas