GAMINIŲ SKIRTUMAI

Išskirtinų dizainų, formų aukštos kokybės akriliniai akvariumai su mažiausia priežiūra sukurti išrankiausiems pirkėjams. Visi mūsų akvariumai, vandens sienos, burbulų sienos, lietaus užuolaidos, yra pagaminti iš aukščiausios kokybės akrilo, kuris, jeigu lygintume su stiklu yra:

Šaltinis: Parengė Vidas Gudavičius, 2019

Įspūdingai sukurtas ir ištobulintai pagamintas

Mūsų pirmasis prioritetas yra suteikti kiekvienam klientui geriausią aptarnavimą, dizaino palaikymą ir pramonės gaminius, kurie padeda mūsų klientų įdėjas paversti į tekančio vandens kurinį. Dirbdami su Žaliasis tropikalis galite tikėtis geriausio rezultato.

Choreografuota šviesa, spalva ir judėjimas

Įdiegę individualius vandens gaminius, kai kuriems iš labiausiai išskirtiniams pasaulio klubams, sukūrėme papildomus atnaujinimus, įskaitant integruotas sistemas, jungiančias apšvietimą, vandens srautą, oro srautą, muziką ir dar daugiau.

Apdovanojimai už dizaino palaikymą

Mūsų apdovanojimus pelniusi projektavimo komanda glaudžiai bendradarbiauja su architektais ir dizaineriais, naudodama užsakymams naujausius Auto CAD ir 3D modelius, kuria planus ir perteikimą, kad geriau ir tiksliau vizualizuoti, kaip mūsų akvariumas, vandens siena ar burbulų siena dirba valdoje. Mūsų dizaino komanda turi daug patirties kurti gaminius iš akrilo, stiklo, plieno ir akmens – dizainus, kurie yra funkcionalūs, patikimi ir įspūdingi.

Pilna biudžeto analizė ir dizaino parinktys

Klientai dažnai ateina pas mus norėdami integruoti vandens gaminį į savo patalpų aplinką, tačiau juos riboja griežtas biudžetas. Mes turime įvairias galimybes pateikti pageidaujamą vizualųjį poveikį iš tam tikrų vandens gaminių. Norėdami pradėti savo projektavimo procesą, atliksime biudžeto analizę ir tada išsiaiškinsime, kaip užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Automatinis ir ramus

Kiekvienas mūsų individualus akvariumas, vandens siena, burbulų siena ar lietaus užuolaidos yra suprojektuotos taip, kad būtų užtikrintas beveik nerūpestingas našumas, labai mažai priežiūros ar be jos, kai yra sumontuota ir naudojama, kaip rekomenduojama.
Pilnai uždari akvariumai, vandens fonatai baseinai yra suprojektuoti taip, kad būtų visiškai uždari ir svečiai negalėtų liestis su vandeniu.
Atviri vandens kriokliai sienos, lietaus užuolaidos yra suprojektuoti su išskirtinėmis valymo sistemomis, kad automatiškai būtų užtikrinta nuolatinė vandens recirkuliacija, vandens sterilizacija vandens aplinkoje be sąveikos su žmonėmis. Mūsų unikaliai suprojektuotos automatinio užpildymo sistemos gali automatiškai papildyti įvairius vandens gaminius, jei reikia.
Visa tai yra mūsų įsipareigojimas siekti tobulybės. Paklauskite apie šias parinktis, naudodami jūsų kitą vandens gaminio įrengimą.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas