Vandens burbulų sienelės, originalu, žaisminga

Vandens-burbulų-sienelės-originalu-žaisminga-praktiška

Vandens sienelės, burbulų sienos, kolonos ir kitos vandens skulptūros gali būti ne tik interjero puošmena, bet ir atlikti ne vieną naudingą funkciją.

Vandens sienelėmis galima padalinti didelę erdvę į mažesnes, jaukesnes patalpas. Jos tarsi meno kūriniai, mat kiekvieną jų dekoruoja dailininkai profesionalai. Vandens burbulų kolonos gali remti dviejų ar trijų aukštų namo stogą, virsti egzotiška palme prie baseino ar miniatiūrine nedidelio svetainės stalelio kojele. Beje, vandens stalelio korpusas gali būti ir miniatiūrinis krioklys, ir burbulo formos skulptūra, ir nuostabus akvariumas su spalvingomis žuvelėmis bei koralais.

Švytinčios ir raibuliuojančios vandens burbulų sieneles, kolonos įmanoma originaliai papuošti ir lentynas, dėklus kompaktinėms plokštelėms. Įnoringas klientas gali įsigyti net stalinį šviestuvą, kurio korpusas – patikusios formos vandens kolona su atskiru LED apšvietimu, reguliuojamu burbuliukų srautu.

Visi šie gaminiai gali keisti savo spalvą ne tik dėl juose įmontuoto apšvietimo, bet ir pasirenkant norimą akrilo medžiagos spalvą, kuri gali būti ir spalvotai skaidri, priminti brangiųjų metalų, brangakmenių lydinį ar marmurą.

Vandens burbulų sienelės būna pakabinamos, sieninės ar integruotos pagal kliento pateiktus matmenis. Butuose, namuose vandens burbulų sieneles galima panaudoti kaip pertvaras ar nišoje integruotą elementą, biuruose – kaip įmonę reprezentuojantį ženklą klientų priėmimo, konferencijų salėse ar kitose patalpose. Vandens sienelės gali būti tiesių, vingio, bangų formų ir įvairių dydžių. Jos gaminamos iš aukščiausios kokybės akrilo, kuris yra daugiau nei 10 kartų stipresnis, optiškai skaidresnis ir atsparesnis temperatūrai negu stiklas. Burbulų sienelių priežiūra pati minimaliausia iš visų gaminių.

Vandens sienelėmis susižavi geidžiantys naujovių ir netradicinių sprendimų savo namuose ar biuruose. Daugeliui imponuoja grožio, funkcionalumo ir terapijos derinys. Norinčių taip paįvairinti savo interjerą vis daugėja.

Itin didelį asortimentą vandens sienelių ir vandens įrenginių siūlo bendrovė ,,Žaliasis tropikalis“. Patikusią vandens burbulų sienelę galima išsirinkti šios bendrovės kataloge arba atsižvelgiant į kiekvieno kliento įnorius paprašyti jį suprojektuoti specialistų.

UAB ,,Žaliasis tropikalis” padės sukurti vandens burbuliukų pasaulį Jūsų aplinkoje.

Straipsnis iš archyvo 2012

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas