Pajausk vandens krioklių gaivą

Pajausk-vandens-krioklių-gaivą

Vandens sienos kriokliai žavi ir stebina žmones visame pasaulyje. Viktorijos, Niagaros, Igvasų ir kiti kriokliai kaip magnetas traukia lankytojus, trokštančius pasigrožėti milžiniškų vandens srovių didybe, žaismių įvairove, pasinerti į jų purslų pasaulį.

Norintiems nuolat šalia savęs jausti vandens gaivą, UAB ,,Žaliasis tropikalis“ padės sukurti vandens sienų krioklių pasaulį Jūsų namuose, biure ar kitoje pasirinktoje vietoje.

Vis daugiau žmonių Lietuvoje savo privačius interjerus ir įstaigų biurus papuošia kriokliais, kurie suteikia patalpoms išskirtinumo, priartina prie gamtos, be to, yra naudingi sveikatai. Karštą vasarą arba žiemą kriokliai drėkina sausas patalpas, suteikia joms vėsos ir gaivumo. Išrankiausiems klientams siūlomos įvairiausios krioklių , vandens skulptūrų kompozicijos, kurios vidaus ar išorės interjerui suteiks savitumo.

UAB ,,Žaliasis tropikalis“ siūlomi tiesių, bangos ar kitų formų vandens sienų kriokliai, kurie sukurti iš aukščiausios kokybės akrilo, yra daugiau nei 10 kartų stipresnis, optiškai skaidresnis ir atsparesnis temperatūrai negu stiklas. Rankų darbo akrilo vandens kriokliai sienos atkuria vandens čiurlenimo, šnypštimo ar kritimo efektą. Šalia jų pasijusite taip, lyg pulsuojantis tropikų vanduo leistųsi nugludintais akmenimis. Ramiai krentančio vandens garsas bei vaizdas suteiks ir terapinį poveikį. Naujos kartos LED apšvietimas leidžia derinti krioklių spalvas ir kontrastingumą pagal vidaus, išorės interjero ypatumus ar nuotaikų būseną.

Vandens sienos kriokliai būna pakabinami, sieniniai ar integruojami pagal kliento pateiktus matmenis. Krioklių priežiūra minimali. Butuose, namuose krioklius galima panaudoti kaip pertvaras ar nišoje integruotą elementą, biuruose – kaip įmonę reprezentuojantį ženklą įmonę klientų priėmimo, konferencijų salėse ar kitose patalpose.

Mėgaukitės vandens vėsa dvelkiančiais, įspūdingais kriokliais, kurie Jūsų aplinkai suteiks išskirtinumo ir gaivumo.

Straipsnis ir nuotraukos iš „Žaliojo tropikalio“ archyvo 2012

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas