Vandens sienos vandens kriokliai vario apdailos

Vandens sienos vandens kriokliai vario apdailos

Vandens sienos vandens Kriokliai mėgiamas interjero dizaino akcentas ir vandens gaivumo derinys, kuris sukuria gana ramų vandens kritimą – leidžiasi tropinių vandenų kaskadomis, taip sukurdamas terapinį poveikį (judesį), pulsuojantį nuo nuglūdintų gyvų akmenų žemyn. Valdomi vandens srauto ratilai čiurlena per juodą ar įvairių spalvų akrilo, akmens masės, prabangių metalų paviršius. Visą tai sukuria vizualų ramaus vandenyno bangų poveikį, klausydamiesi atpalaiduojančių vandens krioklio garsų.

Estiškai pagaminti vandens kriokliai vandens sienos atkartoja vandenyno hipnotizuojantį bangavimą, tarytum vanduo slinktų link kranto ir atgal. Stovint šalia šio elegantiško vandens krioklio, galime pasijusti, lyg būtumėme prie Niagaros ar kito mums lankytino egzotiško krioklio, kuris džiugina mus, artimuosius ir svečius, tuo pačiu suteikdamas reikiamą patalpų drėgmės balansą.

Kokie jie būna ar galima pagaminti individualių matmenų?

Jie būna įvairaus dizaino: bangos – vingio, serpentino, tiesūs, pakabinami, integruojami, stačiakampio ir kitų formų. Bangos dizaino formos laikytinos naujausios. Galima užsakyti individualių pageidaujamų matmenų, bet kokio dydžio, formos ar dizaino.

Iš ko jie pagaminti?

Nors vandens kriokliai yra gaminami iš juodo akrilo, tačiau gali būti įvairių spalvų ir medžiagų, viskas priklauso nuo mūsų vaizduotės, pagaminimui ribų nėra. Pats akrilas, kaip medžiaga yra labai praktiškas, kurio gaminiai yra rankų darbo iš išlietų tvirtų akrilo lakštų, ir daugiau nei 10 kartų tvirtesni, termo atsparesni ir skaidresni už stiklą.

Kokia jų priežiūra?

Šioms vandens sienoms vandens kriokliams nereikia specialaus vandentiekio, nuotekų komunikacijų, jie turi savo vandens autonominius rezervuarus. Reikia tik elektros šaltinio (220 V) viršutinėse arba apatinėse dalyse. Vandens kriokliai pilnai sukomplektuoti ir turi: vidinius vandens siurblius, naujausius LED šviestuvus (programuoti pageidaujamą spalvą, intensyvumą, dažnį), nuglūdintus upės akmenimis. Gaminių įranga gerai paslėpta apatinėse pagrindo dalyse.

Šios vandens sienos puikiai dera namuose, biuruose, restoranuose, SPA centruose, viešbučiuose, gydymo, svetingumo ir kt. aplinkose.

Labai gražus ir prabangus laikomas Vandens krioklys Vario apdailos AF-2CO, klasikinės tiesios formos, 45 pločio ir 215 cm aukščio. Pagamintas iš juodo akrilo, kurio paviršius padengtas aukso spalvos variu. Jis praktiškai tinka visur, tiek šviesiame interjere, tiek tamsiame namų, biurų centre, prie sienos, nišoje ar kaip pertvara.

Jeigu užpildysime šį krioklį šampanu, turėsite šampano krioklį, purslai čiurlena išore žemyn, praktiškai patogu ir linksma.

Daugiau apie vandens krioklius skaitykite ,,Vandens sienos kriokliai Vandens sienelės‘‘… www.akvariumainamams.lt sekite, dalinkitės su meile

Parengė: Vidas Gudavičius 2023.05.19.

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas