Vandens sienos Vandens kriokliai gydantis grožis

Vandens sienos Vandens kriokliai gydantis grožis

Vandens sienos kriokliai neatskiriama mūsų gyvenimo dalis – vanduo mūsų gyvybės šaltinis, vandens balansas mūsų kūnui. Vandens kriokliai filtruoja orą nuo dulkių, dujų, dūmų, vanduo daro jį švarų, gaivų, skanų tinkamą mūsų kvėpavimo takams. Mums nuolat reikia vandens drėgmės odai, akims, kūno funkcijoms atlikti, vanduo daro stebuklus. Keliaudami matome vandens krioklius, kurie mus užburia savo grožiu ir didybe. Šalia jų mums gera ir gaivu, jų skleidžiami garsai ramina, džiugina, atpalaiduoja mūsų protą, kūną. Be je, vandens kriokliai bendrauja su mumis ar klausotės, jaučiame energijos šaltinį?

Kokią vandens sieną įsirengti šalia savęs?

Galima pamatyti įvairių dydžių ir formų vandens sienas vandens krioklius. Tiesių, apvalių, ovalių, lenktos bangos, stačiakampio ir kt. formų vandens sienose vanduo kyla į viršų ir kaip natūralaus krioklio vanduo krenta žemyn dainuodamas mums savo dainą, gamtos balsą. Visos vandens sienos tinka mums. Mes renkamės forma, spalva, dydį ar dizainą. Svarbiausia pamatyti tai, kas mums asmeniškai patinka, ką jaučiame, įsivaizduojame.

Iš ko gaminamos, ko reikia vandens sienoms, kad jos veiktų?

Vandens sienos kriokliai gaminami iš aukščiausios rūšies akrilo, kuris yra daugiau nei 10 kartų tvirtesnis už stiklą, termo atsparus ir  yra ilgaamžė medžiaga. Dažniausiai naudojama juodos spalvos akrilo medžiaga, tačiau gali būti: mėlynos, žydros, skaidrios ir kitų spalvų. Tokiose vandens kriokliuose galima reguliuoti vandens srautus, rutulai lėtai ar greitai vienas po kito atsiranda ir kaip vandenyno bangos mus nuplukdo tolyn, tolyn į begalybę.. Tokios vandens sienos sukuria vandens krioklių grožį, lyg būtume gamtoje, o vietoj saulės pasitelkiame valdomus LED spalvotus šviesos spindulius.

Puikiai puošia namus, biurus, kavines, viešbučius, restoranus, prekybos, SPA, gydymo centrus, parodas, ekspozicinius stendus ir kt.

Daugiau skaitykite kituose straipsniuose, sekite, dalinkitės su meile.

Parengė: Vidas Gudavičius 20230522

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas