Vandens sienos vandens kriokliai

vandens sienos vandens kriokliai

Vanduo yra gyvybės Dievas mūsų gyvybės šaltinis, kuris mums dovanoja sveikatą, ramybę, džiaugsmą, grožį, harmoniją.

Gera matyti, jausti gamtos grožį: begalines jūras, vandenynus, ilgakases upes, mėlynus ežerus, žalius miškus, kalnus, paslaptingus urvus, iš dangaus krentančio vandens krioklius, augalus, gyvūnus. Kelionėse mus pakeri vandens kriokliai jų magiškas grožis, gaiva, gera nuotaika, teigiamas jausmas. Gali prisiliesti su ranka, veidu prie krentančio vandens ir pajusti nuolat judančią gyvą vandens energiją, kuri džiugina, ramina. Šnypščiantis, trykštantis, kalbantis vanduo keliauja purslais, kaip rūkas virsta garais kylančiais į debesis, saulė tam padeda, sušildo, suteikia spalvas gyvam vandens paveikslui. Šalia pasodinti augalai, kaip grybai po lietaus šypsosi ir auga. Visa tai mūsų gyvenimo dalis, gamta namai ir ji nepakartojama, begalinė.

Vandens sienos kriokliai filtruoja patalpų orą nuo dulkių, tvankus kvapo. Šalia jų pabundame rytais puikios nuotaikos, geros sveikatos, kvėpuojame švarų orą, o akys po nakties pakankamai turi drėgmės, kūno oda, nagai, plaukai gražiai atrodo. Tiek daug galių ir naudų turi stebuklingas vanduo gamtoje, atsiranda troškimas, vizija sukurti dalelę tropikų grožio mūsų namuose ar galime turėti vandens krioklį namuose? Atsakymas Taip. Sprendimas gali būti vandens kriokliai pagaminti iš akrilo, reikia tik pasirinkti dydį, formą, savo dizainą, šios medžiagos galimybės neribotos.

Pavyzdžiui. Vandens sienos kriokliai gali būti tiesių klasikinių formų, kur vanduo kyla ir lėtai krenta žemyn, ar lenktos bangos formų, vanduo ritasi tarsi per bangas sukurdamos ratilų vingius nuolat ir nuolat. Šiuos vandens srautus ir šviesos spalvas galima reguliuoti pagal savo, šeimos, ar svečių nuotaiką bei poreikius. Naujos kartos LED šviesos spalvų šviestuvai padeda sukurti vandens žaismą dar sodresnį ir gyvesnį, tarsi besikeičiantys saulės spinduliai atėjus rytui, dienai, vakarui vis kitokie, šypsosi spalvomis.

Mes tiesiog jame dalyvaujame, šiek tiek valdome gyvą vandens paveikslą, kurio spalvas galime rinktis: žydros, mėlynos, juodos, skaidrios.. Skaidrūs vandens kriokliai gali tarnauti, kaip langai, ar kambario pertvaros skiriantys erdves neužgožiant bendro interjero, taip sukuria mums jaukumą, saugumą ir ramybę. Pati akrilo medžiaga jeigu ją renkamės turi būti aukščiausios rūšies yra kokybiška, ji daugiau nei 10 kartų tvirtesnė ir termo atsparesnė už stiklą, naudojama aviacijoje, kosmoso pramonėje yra ilgaamžė medžiaga..

Daugiau skaitykite kituose straipsniuose, sekite, dalinkitės su meile.

Parengė: Vidas Gudavičius 20230513

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas