Vandens burbulų Debesys Burbulų sienos

Vandens burbulų Debesys Burbulų sienos

Vandens burbulų Pasaulis, kaip dangaus debesys kyla ir kyla tolyn, tolyn. Šie vandens debesys sukuria burbulų debesys sienose, kuriuose galima valdyti burbulinių debesų intensyvumą. Dangaus debesims neįsakysi kilk greičiau ar lėčiau, tačiau burbulų sienose gali valdyti vandens debesis ar nenuostabu? Tokiose burbulų sienų interjeruose vandens debesys sukuria ramybę, džiugesį, ramybę, harmoniją.

Kokios būna burbulinių debesų sienos?

Burbulinių debesų sienos būna įvairių formų, dydžių ir dizaino. Tiesios, bangos, vingio, apvalios, ovalios, stačiakampio ir kitų formų. Tik įsivaizduokite burbulų žirgus, slankiojančios burbulų duris, burbulų automobilį ar burbulų žmogų pagal asmeninius matmenis.. Taip, viskas kas yra mūsų vaizduotėje įmanoma. Taip pat galima rinktis iš esamų gaminių arba užsakyti pagal savo individualius matmenis. Esamų gaminių dizainai leidžia įgyvendinti optimalius sprendimus.

Iš ko jos gaminamos, kokia įranga?

Šios vandens burbulų sienos gaminamos iš aukščiausios rūšies skaidraus akrilo medžiagos, kuris yra daugiau nei 10 kartų tvirtesnis, termo atsparesnis ir skaidresnis už stiklą. Medžiagos spalvos gali būti įvairios. Naujos kartos LED modulinis valdomas apšvietimas sukurs mums pageidaujamų spalvų šviesas.

Prie tokių vandens burbulinių debesų gera skaityti, medituoti, nusiraminti, gydytis, miegoti. Jas galima pamatyti privačiuose namuose, biuruose, SPA, prekybos, gydymo centruose, viešbučiuose, restoranuose, kavinėse, ligoninėse ir kt.

Daugiau skaitykite kituose straipsniuose, sekite, dalinkitės su meile.

Parengė: Vidas Gudavičius 20230520

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas