Noriu pigiau!

Jei per brangu, neskubėk pirkti pigiausio, geriau pasitaupyk ir nusipirk originalų vandens gaminį iš geriausių ir ilgaamžiškų medžiagų, išsiskiriančiu savo forma ir stiliumi, kurie yra mažiausiai reiklūs priežiūrai.
Mūsų originalūs gaminiai turi retesnę priežiūrą, lyginant su kitais, kurie daugiau sutaupo Jūsų laiko ir finansinių išteklių, skaitykite daugiau: Gaminių privalumai ir Aptarnavimo – priežiūros privalumai
Gaukite konsultacija ,,spausti“
Galimybė derėtis. Jei per brangu, ,,klauskite“
Galimybė pirkti išsimokėtinai ,,teirautis“

Rodomi visi 7 rezultatai

Akcija Naujiena
Šešiakampis-akvariumas-FBCŠešiakampis-akvariumas-FBC

Šešiakampis akvariumas FBC

 5,500.00  3,500.00

Šešiakampis akvariumas FBC

Šis specialių matmenų unikalus akvariumas yra neprilygstamas panoramos klasikinių klasės produktų modelis. Jis atskleidžia nepakartojamą vandens pasaulio grožį pro penkių sienelių vaizdus.

 5,500.00  3,500.00
Akcija Naujiena
cilindrinis_krioklysCilindro kolona Krioklys

Vandens Kolona Krioklys

 500.00  299.00

Vandens Kolona Krioklys

Tekanti kolona nerūdijančio plieno drėkina ir filtruoja orą nuo dulkių sausas patalpas, suteikdamos joms vėsos ir gaivumo. Krentančio vandens čiurlenimas veikia raminančiai, sukuria jaukią poilsio aplinką jūsų svečiams bei artimiesiems.

 500.00  299.00
Akcija Naujiena
Penkiavaizdis-akvariumas-Pentagon-CPenkiavaizdis-akvariumas-Pentagon-C

Penkia – vaizdis akvariumas Pentagon C

Specialių matmenų penkiakampio formos ir penkių pusių dizaino akvariumas ,,Pentagon“ kuria išskirtinę nuotaiką ir gali būti statomas kampinėje kambario dalyje, per centrą arba prie sienos. Jo netradicinė aptaki forma ir unikalus rankų darbo dizainas leidžia stebėti vandens pasaulį iš trijų pusių.

 4,500.00  3,000.00
Naujiena
Akvariumas-burbulas-AquaVision-C-9DAkvariumas-burbulas-AquaVision-C-9D

Akvariumas burbulas- AquaVision C-9D

Šis unikalus akvariumas yra neprilygstamas jo klasės produktų modelis. Jis atskleidžia nepakartojamą vandens pasaulio grožį pro dvigubo kupolo formos sieneles.

 350.00
Naujiena
Šešiakampis-akvariumas-FB-3

Šešiakampis Plokščianugaris akvariumas FB-3

Šis unikalus akvariumas yra neprilygstamas panoramos klasikinių klasės produktų modelis. Jis atskleidžia nepakartojamą vandens pasaulio grožį pro penkių sienelių vaizdus.

 1,200.00
Naujiena
Vandens burbulų pietų staliukas TR-602

Vandens burbulų pietų staliukas TR-602

Mėgaukitės maistu bei draugija prie šio žavaus burbuliuojančio stalo. Stebėkite mirguliuojančių bei kylančių burbuliukų žaismą, apšviestą ryškiomis jūsų pasirinktomis fluorescentinėmis spalvomis.

 2,500.00
Naujiena
Akvariumas AquaVision burbulas C-40SB

Akvariumas – AquaVision C-40SB

Šis puikus vieno kupolo akvariumas atskleidžia vandens pasaulio esmę per unikalų ir išskirtinį vieno kupolo formos stiklą. Jis gali būti naudojamas kaip kambario pertvara arba rodomas, kaip dekoratyvinės dalies akcentas.

 2,700.00