Vandens burbulų kolonos

Švytinčios šviesos kolonos pagamintos iš skaidraus akrilo, sukuria vidaus kolonoje šviesą ir užpildo spalvotu nesibaigiančių burbuliukų srautų. Dvi didžiausios Vandens kolonos™ yra aštuonkampio (Octagon) dizaino (38,1 (15″)arba 45,72 (18″) cm skersmens) turi viršutinį ir apatinį apšvietimą. Aqua Lume dizaino 7,62 cm (3″) arba 15,24 cm (6″) skersmens kolonos, apatinėje stabilioje juodo akrilo pagrindo dalyje, turi paslėptus visus vidaus komponentus ( oro pompa, šviestuvą su šviesos keičiamais spalvotais filtrais). Aqua Lumes ir Vandens kolonos siekia 153 (5 feet) ir 214 cm (7 feet) aukštį. Penkios apskritos skaidrios aqua lentynėlės ™, išryškina Jūsų turimus ir mėgstamus lobius. LS 5RS ir LS-6RS turi reguliuojamas 31 cm skersmens lentynas, GT-61RS turi 37 cm – 12,7mm skersmens lentynas.

Rodomi visi 3 rezultatai

Naujiena
Vandens burbulų kolona GT-61

Vandens burbulų kolona GT-61

Ši burbulų kolona sustiprina švytėjimą ir suteikia malonumą, kai stebite, kaip laisvai burbuliukai kyla į viršų iš šios burbulų kolonos. Ji turi du komplektus spalvotų šviesos filtrų lęšių, individualiam keitimui, nustatant tam tikrą nuotaiką kambaryje.

 1,575.00
Naujiena
Vandens burbulų kolona WC-2

Vandens burbulų kolona WC-2

Ši burbulų kolona sustiprina švytėjimą ir suteikia malonumą, kai stebite, kaip laisvai burbuliukai kyla į viršų iš šios aštuonkampio formos burbulų kolonos. Ji turi du komplektus spalvotų šviesos filtrų lęšių, individualiam keitimui, nustatant tam tikrą nuotaiką kambaryje.

 2,250.00
Naujiena
Vandens burbulų kolona WC-1

Vandens burbulų kolona WC-1

Ši burbulų kolona sustiprina švytėjimą ir suteikia malonumą, kai stebite, kaip laisvai burbuliukai kyla į viršų iš šios aštuonkampio formos burbulų kolonos. LED programuojamo šviestuvo pagalba individuliai nustatoma šviesos spalva, kuri sukuria tam tikrą nuotaiką kambaryje.

 3,375.00