Akvariumai specialių projektų serijos

Mūsų aukščiausios kokybės akvariumų serija, sukurta siekiant patenkinti didėjančią savaime funkcionuojančių uždarų akvariumų paklausą. Padidinta trijų pakopų filtravimo ir aeravimo sistema atlieka pilną mechaninį, biologinį ir cheminį filtravimą. Trisienis akvariumo kampų patentuotas dizainas suteikia žiūrovui maksimalų matymo kampą, „PentaView“ sienelių kampai sukuria tripusės erdvės dizainą, o tripusis sieninis akvariumas „ShadowBox“, kaip ir ,,Panorama“ (Panorama™) ir Aquavision® kupolo akvariumai sukuria puikius pritamsintus tropinių rifų vaizdus. Patalpų pertvaroms dažniausiai naudojamas C-40SB modelio akvariumas „Aquavision“ su vienpusio ar plokščio kupolo langu. Kiekvienas modelis turi didelio galingumo filtrą, apšvietimą, prailginimo laidą, po-gruntinę filtraciją, orapūtę, šildytuvą, gruntą ir dekoratyvinius augalus.

Rodomi visi 5 rezultatai

Akcija Naujiena
Šešiakampis-akvariumas-FBCŠešiakampis-akvariumas-FBC

Šešiakampis akvariumas FBC

 5,500.00  3,500.00

Šešiakampis akvariumas FBC

Šis specialių matmenų unikalus akvariumas yra neprilygstamas panoramos klasikinių klasės produktų modelis. Jis atskleidžia nepakartojamą vandens pasaulio grožį pro penkių sienelių vaizdus.

 5,500.00  3,500.00
Naujiena
Tripusis Šešėlio erdvės akvariumas SB 1

Tripusis ,,Šešėlio erdvės“ akvariumas SB 1

Šis elegantiškas akvariumas yra šešėlio erdvės stiliaus, turi patogiai įrengtą aksesuarų spintelę, kurią sudaro pastatyto akvariumo pagrindo stovą, kurioje talpinami akvariumo reikmenys ir aksesuarai. Akvariumas yra stilingo kūrinio akcentas bet kurioje namų ar biuro aplinkoje.

 3,200.00
Naujiena
Penkiavaizdis akvariumas Pentagon P-5

Penkia – vaizdis akvariumas Pentagon P-5

Šis penkiakampio formos ir penkių pusių dizaino akvariumas ,,Pentagon“ kuria išskirtinę nuotaiką ir gali būti statomas kampinėje kambario dalyje. Jo netradicinė aptaki forma ir unikalus rankų darbo dizainas leidžia stebėti vandens pasaulį iš trijų pusių.

 2,300.00
Naujiena
Akvariumas – Vizija C-40DB

Akvariumas – Vizija C-40DB

Šis laisvai statomas akvariumas atskleidžia vandens pasaulio esmę per unikalų ir išskirtinį dvigubo kupolo formos sieneles. Jis gali būti naudojamas kaip kambario pertvara arba rodomas, kaip dekoratyvinės dalies akcentas.

 2,700.00
Naujiena
Akvariumas AquaVision burbulas C-40SB

Akvariumas – AquaVision C-40SB

Šis puikus vieno kupolo akvariumas atskleidžia vandens pasaulio esmę per unikalų ir išskirtinį vieno kupolo formos stiklą. Jis gali būti naudojamas kaip kambario pertvara arba rodomas, kaip dekoratyvinės dalies akcentas.

 2,700.00