Lietaus užuolaidos vanduo tiesiai iš Dievo dangaus

Lietaus užuolaidos

Vandens sienos kriokliai interjere yra labai gražu ir įspūdinga, tačiau, kaip paliesti ar nuolat liesti vandenį erdvėje be sienų? Buvo smalsu rasti sprendimą, daugiau iš poreikio sukurti kažką apčiuopiamo, liečiamo be sienų, medžiagų. Lyg ranka pasiekti dangų, tiktai realiai, kaip gamtoje mes liečiame lietaus lašus, ar nenuostabu?

Dėka vandens krioklių vandens sienų koncepcijos, mums pavyko sukurti ypatingą jausmą lietaus užuolaidų pagalba. Tik įsivaizduokite krentančius lietaus lašus mūsų namuose – nematomai valdomi jie sukuria bendrą vaizdą šviežio ir švaraus lietaus. Būtent tai ir yra Lietaus užuolaidos. Patrauklios ir intriguojančios lietaus užuolaidos kurių vandens lašai gali būti tai, ko reikalauja mūsų erdvė.

Kokios formos būna lietaus užuolaidos?

Lietaus užuolaidos būna: apvalių, lenktų, pusmėnulio, tiesių, stačiakampio, bangos ir kitų formų. Daugiausiai gaminamos pagal individualų užsakymą. Žaliava iš kurios gaminamos lietaus užuolaidos yra akrilas, kuris daugiau nei 10 kartų tvirtesnis už stiklą. Iš standartinių matmenų lietaus užuolaidos gali būti L 61 x 41 x 245 cm aukščio. Jos turi naujos kartos programuojamų spalvų LED šviestuvus, vidinius siurblius, srauto valdomus vožtuvus ir gražiai nupoliruotus upės akmenys.

Kur jos montuojamos?

Lietaus užuolaidos naudojamos vidaus patalpose ir laikomos tinkamos aukštose erdvėse, kurios pagamintos iš įvairių spalvų akrilo. Turėdami aukštas erdves interjere, fojė ar jaukų laukiamąjį, galime pakeisti savo interjerą pasirinkdami suprojektuotas lietaus užuolaidas bet kokioje mūsų tinkamiausiai pasirinktoje vietoje. Šios lietaus grožybės puošia namus, biurus, ligoninių fojė, SPA, viešbučius, parodas, restoranus, kazino ar prabangius namus.

Lietaus užuolaidų vanduo interjere sukuria mums įspūdingą prabangą pasirinktoje erdvėje, kurioje pritrauks kiekvieno lankytojo dėmesį. Lietaus užuolaidos sustiprina vandens pojūtį, suteikdamos paslapties, stebuklo atspalvių ir reikiamą patalpų drėgmės balansą.

Jei ieškote individualių matmenų lietaus užuolaidų, vandens krioklio fontano, apvalios, išlenktos ar tiesios klasikinės formos, ar norite sukurti krentančio vandens sieną, parašykite. Surasime sprendimą Jūsų širdžiai.

Daugiau skaitykite kituose straipsniuose, sekite, dalinkitės su meile.

Parengė: Vidas Gudavičius 20230517

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas