100% SAUGU PIRKTI INTERNETU

Už turimas prekes: akvariumai, vandens sienos, bubrulų sienos, lietaus užuolaidos sumokėsite atsiimdami savo užsakymą arba naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema.


Choreografuota šviesa, spalva ir judėjimas
Įdiegę individualius vandens fontanus baseinus, kai kuriems iš labiausiai išskirtiniams pasaulio klubams, sukūrėme papildomus atnaujinimus, įskaitant integruotas sistemas, jungiančias apšvietimą, vandens srautą, oro srautą, muziką ir dar daugiau.

Apdovanojimai už dizaino palaikymą

Mūsų apdovanojimus pelniusi projektavimo komanda glaudžiai bendradarbiauja su architektais ir dizaineriais, naudodama užsakymams naujausius Auto CAD ir 3D modelius, kuria planus ir perteikimą, kad geriau ir tiksliau vizualizuoti, kaip mūsų vandens gaminis dirba valdoje. Mūsų dizaino komanda turi daug patirties kurti gaminius iš akrilo, stiklo, plieno ir akmens – dizainus, kurie yra funkcionalūs, patikimi ir įspūdingi.

Pilna biudžeto analizė ir dizaino parinktys

Klientai dažnai ateina pas mus norėdami integruoti vandens gaminį į savo patalpų aplinką, tačiau juos riboja griežtas biudžetas. Mes turime įvairias galimybes pateikti pageidaujamą vizualųjį poveikį iš tam tikrų vandens gaminių. Norėdami pradėti savo projektavimo procesą, atliksime biudžeto analizę ir tada išsiaiškinsime, kaip užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Automatinis ir ramus

Kiekvienas iš mūsų individualių vandens gaminių: akvariumas, vandens siena, burbulų siena, lietaus užuolaidos yra suprojektuoti taip, kad būtų užtikrintas beveik nerūpestingas našumas, labai mažai priežiūros ar be jos, kai yra sumontuota ir naudojama, kaip rekomenduojama.
Pilnai uždari vandens gaminiai vandens bubrulų sienos, bubrulų kolonos yra suprojektuoti taip, kad būtų visiškai uždari ir svečiai negalėtų liestis su vandeniu.
Atviri vandens gaminiai vandens sienos kriokliai yra suprojektuoti su išskirtinėmis valymo sistemomis, kad automatiškai būtų užtikrinta nuolatinė vandens recirkuliacija, vandens sterilizacija vandens aplinkoje be sąveikos su žmonėmis. Mūsų unikaliai suprojektuotos automatinio užpildymo sistemos gali automatiškai papildyti įvairius vandens gaminius, jei reikia.
Visa tai yra mūsų įsipareigojimas siekti tobulybės. Paklauskite apie šias parinktis, naudodami jūsų kitą vandens gaminio įrengimą.

Mūsų pirmasis prioritetas yra suteikti kiekvienam klientui geriausią aptarnavimą, dizaino palaikymą ir vandens gaminius, kurie padeda mūsų klientų įdėjas paversti į tekančio vandens kurinį.

Dirbdami su Žaliasis tropikalis galite tikėtis geriausio rezultato

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas