100% pinigų grąžinimo garantija

Jeigu jums nepatiko aptarnavimo-priežiūros darbai, iškart grąžinsime pinigus.

Daugiau nei 24 metus mes atliekame aptarnavimo priežiūros darbus, gerai žinome ir patenkiname išrankiausių klientų poreikius bei lūkesčius.

Klientams teikiame aptarnavimo bei gaminių priežiūros paslaugas, kurias galite užsisakyti elektroniniu paštu, telefonu. Mūsų profesionalūs specialistai pašalins įbrėžimus bei kalkių nuosėdas, susikaupusias ant rezervuarų sienelių, pakeis akvariumų vandenį, filtrus, pasirūpins akvariumo augalais, koralais, gyviais bei pašarais.

Šios paslaugos padės išlaikyti Jūsų įsigytą gaminį tvarkingą ir gražų.

Siūlome: 

– greitą reagavimą ir darbų atlikimą;

– kvalifikuoti specialistai užtikrina kokybę;

– lojaliems klientams taikome nuolaidas.

Mūsų technikai, meistrai yra:

– aukštos kvalifikacijos;

– sąžiningi;

– mandagūs;

– punktualūs, užtikrina kokybiškus darbus laiku.

Akvariumas, vandens siena krioklys ar vandens fontanas baseinas yra gyvas organizmas ir jisai nori būti gražus ir tvarkingas, todėl reikia vadovautis gaminto rekomendacijomis ir įrangos darbo laiko ištekliais, kurie yra riboti.

Išsikvieskite mūsų profesionalius specialistus, kurie užtikrins ilgalaikį ir kokybišką vandens gaminio veikimą, bei jų aptarnavimą – priežiūrą, sutaupys jūsų laiką ir paliks gerą nuotaiką ir gražų gaminį.

Paskambinkite mums tel. +370 698 23882 ir Išbandykite mūsų aptarnavimo – priežiūros paslaugas ir jeigu nepatiks, mes Jums iškarto grąžinsime pinigus.

,,Žaliajam tropikaliui“ aptarnavimas yra prioritetas Nr. 1, Jūsų nuomonė, pastabos bei pageidavimai yra labai svarbūs, kad geriau suprastume Jūsų poreikius bei lūkesčius. Prašome palikite teigiamą atsiliepimą ir Parašykite mums!

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas