Burbulų sienos Vandens sienos įvairių dydžių ir formų

Burbulų sienos Vandens sienos įvairių dydžių ir formų

Jei užsimanysite pagyvinti ar papuošti interjerą išbandykite Burbulų sienas. Burbulų sienos netik puošia, bet sukuria ramią, linksmą aplinką Jums ir jūsų svečiams. Vandens sienos burbulų sienelės būna: lenktos bangos, apvalios, tiesios ir kitų įvairių formų.

Šios vandens burbulų grožybės naudojamos, kaip pertvaros tarp dviejų kambarių, pavyzdžiui tarp kambario ir valgomojo, jos gali būti funkcinės kaip slankiojančios durys, užpildyti nišą, kampą ar tiesiog papuošti sieną. Namo, buto kolonos gali būti papuoštos burbulų sienomis iš visų pusių, taip gaunasi graži burbulų kolona. Iš jų galima pagaminti įvairias Burbulų sekcijos, lentynas, SPA, įmonių ar asmenų Logo.

Įrengtuose relaksacijos kambariuose burbulų sienos ramina, džiugina, pailsina ir gydo žmones. Gyvų vandens ekranų šviesos ir burbuliukų srautai yra valdomi pagal nuotaiką ir poreikį nuotoliniu būdu.

Atrodo kad akrilo medžiagai ribų nėra, įvairaus dydžio, formos ir dizaino kambario sienos įrengtos burbulų sienomis. Tokiose relaksacijos kambariuose lengva nusiraminti, medituoti, kurti ar paprasčiausiai gerai miegoti

Išbandykite! Daugiau skaitykite kituose straipsniuose, sekite, dalinkitės su meile.

Parengė: Vidas Gudavičius 20230515

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas