Burbulų sienos Vandens sienos

Burbulu sienos

Burbulų sienos ne tik puošia mūsų interjerus kaip dizaino detalės, elementai, bet ir atlieka relaksacijos funkcija, jos ramina, džiugina, gydo žmones. Nuolat kylantys burbuliukai užburia mus savo magija ir leidžia pasijusti kažkur kitur kitame Pasaulyje, pamatyti tai ko trokštame, svajojame. Ar tai gali būti ,,krištolo visažinė akis‘‘? Kodėl ne, burbulų sienos skatina kūrybiškumą.

Kokios jos būna?

Šios vandens burbulų sienos būna tiesios, bangos, serpantino ir kitų formų. Interjere jomis galima puošti sienas, nišas, centre perskirti ar padalinti patalpų erdves ar sukurti relaksacijos kambarius.

Iš kokios medžiagos gaminamos?

Jos gaminamos iš akrilo medžiagos, kuri daugiau nei 10 tvirtesnė ir termo atsparesnė už stiklą, ilgaamžė medžiaga. Iš aukščiausios rūšies akrilo galima pagaminti mūsų vaizduotės kūrinius yra neribotos galimybės. Vandens grožybes galima užsakyti pagal individualius matmenis arba tiesiog pasirinkti iš turimų gaminių.

Burbulų sienos Vandens sienos plačiai naudojamos namuose, biuruose, kavinėse, restoranuose, SPA sveikatingumo centruose, ligoninėse, bankuose, prekybos ir parodų centruose.. Puikiai tinka ten, kur mūsų vaizduotė mums pasako.

Daugiau skaitykite kituose straipsniuose, sekite, dalinkitės su meile.

Parengė: Vidas Gudavičius 20230512

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas