Burbulų sienos Vandens Pasaulio grožis

Burbulų sienos Vandens Pasaulio grožis

Nuolat kylantys žvilgantys burbuliukai užburia mus savo vandens šokių kalba. Norisi atsisėsti ant burbuliuko ir kilti kartu į viršų iki pat dangaus. Kaip įkvėpimas kilti su Pasauliu, savo svajonėmis. Burbulų kalba moko mus būti linksmiems, pozityviems. Burbulų sienos sukuria mums ramybę, džiaugsmą ir harmoniją.

Kokią burbulų sieną rinktis?

Burbulų sienos būna tiesių, bangos, vingio, apvalių, ovalių, stačiakampio ir kt. formų. Puikiai dera prie sienos , kambario centre, nišoje, kampe, ar kaip pertvara, langai, baras, stalas.. Jeigu turime vandens sienos viziją, galime užsakyti norimų matmenų, formų arba rinktis iš esamų burbulų sienų dizaino, dydžių.

Iš ko pagamintos, įranga?

Šios burbulų sienos gaminamos iš aukščiausios rūšies akrilo medžiagos, kuri tvirtesnė ir skaidresnė už stiklą. Įvairių spalvų akrilas ir pasirinkta išorės apdaila, leidžia įgyvendinti pačius įmantriausius mūsų norus. Valdomas LED modulinis apšvietimas sukuria norimą spalvą, nuotaiką, emociją. Iš visų vandens gaminių burbulų sienos laikomos mažiausiai reikalaujančios priežiūros, pildomos distiliuotu vandeniu. Burbulų karalystėje lengvai ilsimės, medituojame, gydomės, svajojame, kuriame.

Vandens burbulų sienos plačiai naudojamos privačiuose namuose, biuruose, SPA sveikatingumo, gydymo, prekybos centruose, viešbučiuose, kavinėse, restoranuose, pramonės, gamybos erdvėse..

Daugiau skaitykite kituose straipsniuose, sekite, dalinkitės su meile.

Parengė: Vidas Gudavičius 20230528

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas