Apvalūs cilindriniai akvariumai kolonos kai nėra vietos

Apvalūs cilindriniai akvariumai kolonos kai nėra vietos

Dažnas dalykas mūsų gražiuose namuose, kai atrodo pilnai išbaigtas vidaus interjeras. Tačiau mums dar norisi kažko gyvo ar gaivaus, kas džiugintų, ramintų nuolat, pavyzdžiui vandens pasaulio grožiu. Atrodo, kad neturime tam vietos, arba jos labai mažai.

Ką daryti, kai nėra vietos? 

Vienas iš sprendimų galėtų būti apvalūs akvariumai kolonos bokštai, cilindro formų, kurie užima mažai vietos ir puikiai išnaudoja interjero aukštį, taip išspręsdami vietos klausimą. Pavyzdžiui, akvariumo bokšto jūra prasideda nuo grindų ir baigiasi iki pat lubų, iš stiklo tokio gaminio nepagaminsi. Todėl akrilo medžiaga tam pati tinkamiausia ir leidžia įgyvendinti mūsų troškimus, vizijas turėti aukštą vandens grožį namuose.

Kur jie naudojami, iš ko pagaminti?

Tokie apvalūs – aptakūs aukšti akvariumai bokštai kolonos gali būti naudojami prie sienos, nišoje, patalpos centre ar prie kolonos. Pati akrilo medžiaga yra ilgaamžė ir daugiau nei 10 kartų tvirtesnė ir termo atsparesnė už stiklą. Nors ji brangesnė už stiklą, tačiau greitai atsiperka laiko ir pinigų klausimu. Svarbiausia akrilo medžiaga turi neribotas galimybes iš jos galima pagaminti bet kokio dydžio, formos pavyzdžiui vandens sieną ar akvariumą. Stiklo medžiaga turi technines ribas, bei galimybes tik 70 cm aukščio, toliau rizikos veiksnys, kad neatlaikys vandens slėgį. Be to iš stiklo nepagaminsi ar neišliesi norimų formų akvariumo.

Išbandykite akvariumus bokštus kolonas ar užsisakyti savo matmenų

Daugiau skaitykite kituose straipsniuose, sekite, dalinkitės su meile.

Parengė: Vidas Gudavičius 20230518

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas