Vandens burbulų

palmė

AP-5

Ši unikali kambarinė palmė bet kurioje patalpoje sukuria tropikų rojaus pojūtį. Integruoti spalvoti šviesos filtrai keičia

Ši unikali kambarinė palmė bet kurioje patalpoje sukuria tropikų rojaus pojūtį. Integruoti spalvoti šviesos filtrai keičia burbuliuojančio kamieno spalvą, kambaryje sukuria ypatingą nuotaiką bei papildo atmosferą lengvais kaip šilkas palmių lapais. Tai išskirtinis dekoratyvinis akcentas, kuriantis patalpoje šiltą tropikų nuotaiką. Paverskite patalpą gražiai suprojektuotu poilsio kambariu. Nereikalauja priežiūros, yra pagaminta rankų darbo, išlieta iš tvirtų akrilo lakštų, kurie yra daugiau nei 10 kartų tvirtesni ir skaidresni už stiklą.
Techniniai duomenys:
60 palmės šilko lapų
15,24 cm skersmens vamzdis
152,40 x 152,40 x 243,84 cm H ir 150-160 cm aukščio
Talpa 30,24 litrų ir 20 litrų
Svoris 19,95 kg
Gaminį sudaro:
1 palmės medžio kamienas skaidraus akrilo
1 pagrindo dalis su varstomu dangteliu
1 rinkinys palmės šilko lapų
1 lapų laikikliai
1 liuminescencinės šviesos šviestuvas
1 oro pompa
1 burbulų lazdelės komplektas (burbulų lazdelė, oro žarnelė su vamzdeliu, atbulinis vožtuvas)
1 rinkinys spalvotų juostelių (mėlyna, žalia, oranžinė, rausvai raudona)
Papildomai:
Veidrodinis pagrindas
LED šviestuvas

Puikiai tinka jūsų objekto prieigose ar fojė, ar netgi pačiame centre – „Žaliojo tropikalio“ burbulų kolonos ir burbulų vamzdžiai suteiks unikalų meninį sprendimą Jūsų erdvei. Šios burbulinės kolonos turi apvalų cilindrinį dizainą, kuris sulieja vandenį, šviesą ir burbuliukus į nuolat besikeičiantį ekraną, papildysiantį Jūsų erdvę raminančio vandens estetika. Idealiai tinka bet kuriai erdvei, kuriai norite sukurti išskirtinį akcentą: burbulų vandens funkcijas, įskaitant kolonas ir vamzdžius, o „Žaliasis tropikalis“ realizuodamas Jūsų idėją viršys visus išankstinius lūkesčius.