Stačiakampis akvariumo

stovas

HR-1

Mūsų stovai ir pjedestalai yra puikus papildymas ,,Jūros peizažų“ (AquaScape) ir ,,Vandens vizijos“ (AquaVision) linijos akvariumuose

  • Matmenys 44 x 28 x 82 cm H, svoris 15 kg
  • Rekomenduojama su: vandens sienele WP-2, bangos formos vandens sienele WP-2W
  • Garantija: 12-24 mėn.

Mūsų stovai ir pjedestalai yra puikus papildymas ,,Jūros peizažų“ (AquaScape) ir ,,Vandens vizijos“ (AquaVision) linijos akvariumuose. Pagaminti iš tvirto juodo akrilo, kurie yra aštuonkampių, kvadratinių, stačiakampių ir Smėlio laikrodžio formos dizaino.

Matmenys 44 x 28 x 82 cm H, svoris 15 kg
Rekomenduojama su: vandens sienele WP-2, bangos formos vandens sienele WP-2W
Garantija: 12-24 mėn.

Vandens sienelė WP-2

Šis stalviršio stiliaus burbulų sienelės modelis sukuria linksmą ir atpalaiduojančią aplinką. Jos nesibaigiantys burbuliukų srautai atkreips kiekvieno dėmesį, todėl neabejotina, kad burbulų siena bus dėmesio centre ir taps pokalbio dalimi. Keičiami spalvoti šviesos filtrai suteikia sienelei išskirtinumo bei sukuria atitinkamą nuotaiką. Ji pritaikyta būti dekoro dalimi ir išskirtiniam apšvietimui sukurti. Be to, ši burbulų siena yra tokia tyli, kad gali veikti netrikdydama ramybės bet kuriuose namuose ar biure. Jos ideali vieta ant stalviršių, rašomųjų stalų, naktinių spintelių, kavos ar apatinių stalų, pietų kambario stalų ar virtuvės bufeto paviršių. Nereikalauja priežiūros, yra pagamintas rankų darbo, išlietas iš tvirtų akrilo lakštų, kurie yra daugiau nei 10 kartų tvirtesni ir skaidresni už stiklą. Burbulų sienelės dizainas leidžia lengvai prižiūrėti metų metus teikiantį malonumą ir komplimentus bet kurioje patalpoje ar dekore.

Techniniai duomenys:

38,10 x 20,32 x 53,34 cm H

Talpa 3 litrų

Svoris 6 kg

Gaminį sudaro:

1 sienelė skaidraus akrilo

1 viršutinė dalis juodo akrilo

1 apatinė dalis juodo akrilo

1 oro pompa

1 rinkinys oro žarnelės

1 atbulinis vožtuvas

1 burbulų oro lazdelė

1 liuminescencinės šviesos šviestuvas

1 rinkinys spalvotų juostelių (mėlyna, žalia, oranžinė, rausvai raudona