Lietaus

užuolaidos

baseinas

Lietaus užuolaidos su spindinčiu baseinu tai krentantys lietaus lašai Jūsų patalpoje – nematomai valdomi – sukuria bendrą

Lietaus užuolaidos su spindinčiu baseinu. 


Leiskite lietui sukurti nuostabų jausmą

Įsivaizduokite krentančius lietaus lašus patalpoje: nematomai valdomas vandens srautas sukuria bendrą šviežio ir švaraus lietaus vaizdą. Būtent tai yra mūsų lietaus užuolaidos. Patrauklios ir intriguojančios lietaus užuolaidos gali būti tai, ko reikia jūsų erdvei.

„Žaliasis tropikalis“ gali Jums sukurti individualų lietaus užuolaidų projektą ir įdiegti jį Jūsų namuose ar darbe bei įgyvendinti Jūsų vizualizaciją.

Lietaus užuolaidų fontanų dizainas visų dydžių erdvėms

Lietaus užuolaidos dažniausiai laikomos tinkamiausiomis aukštoms erdvėms. Mes daugiau kaip per 24 metus montuodami vandens gaminius pagal individualius poreikius išmokome, kaip įgyvendinti krioklių projektus, kad jie atitiktų beveik bet kokį interjero dizainą. Jei turite aukštą fojė erdvę ar jaukų laukiamąjį, galite pakeisti interjerą pasirinkdami suprojektuoti lietaus užuolaidas tinkamoje vietoje. „Žaliasis tropikalis“ sukūrė visus įmanomus lietaus užuolaidų variantus, kokius tik galite įsivaizduoti. Visur diegėme lietaus užuolaidas: nuo biuro ir viešbučio ar ligoninių fojė iki restoranų, kazino, prabangių namų ir dar daugiau. Jei ieškote individualaus varianto, pvz., apvalios ar išlenktos formos lietaus užuolaidos ar norite sukurti krentančio vandens sieną, mūsų dizaineriai gali sukurti tai, ko Jums reikia ir ko norite.


Vanduo interjere leidžia sukurti prabangą Jūsų erdvėje ir patraukia kiekvieno dėmesį. Lietaus užuolaida vandens sienoje sustiprina šį pojūtį, suteikdama paslapties ir stebuklo atspalvių. Jei Jūs norėtumėte įrengti vandens užuolaidą savo įmonės patalpose ar namuose, „Žaliasis tropikalis“ turėtų tapti Jūsų pirmuoju pasirinkimu. Mes išradome vandens užuolaidas ir visiškai išmanome šių elementų kūrimo ir įdiegimo procesą. Jei norite pradėti, susisiekite su mumis šiandien ir mes pateiksime Jums pasiūlymą.