Akvariumai bokštai – kolonos

Akvariumai bokštai – kolonos

Akvariumai kolonos bokštai – tai prabangūs išskirtinio modernaus dizaino akvariumai, ramiai alsuoja nuolat besikeičiančiu tropikų gyvenimu ir povandeniniu jūros grožiu. Jų dizainai yra mėgstamiausi iš mažiausiai užimančių vietos akvariumų. Todėl jų formos puikiai išnaudoja aukštį ir nereikalauja vietos mūsų interjere. Jūra prasideda nuo apačios iki pat lubų viršaus. Skirtingai nei klasikiniai akvariumai su spintelėmis, kuriems reikia numatyti vienos.

Kokie būna akvariumai bokštai?

Akvariumai-bokštai šios serijos akvariumai būna skirtingų formų, dydžių ir dizainų akvariumai turintys pranašumą iš minimaliai užimančių vietos akvariumų. Tai Aštuonkampiai akvariumai bokštai 690 modelio, šešiakampiai HT1, HT2, penkiakampiai PT3000 ,,Pentagon‘‘ deimanto formos, kvadratiniai S1000, trikampiai T1200 ir stačiakampiai RT3000. Jeigu užsimanysime įmantrios formos, dydžio akvariumo, gamintojai žada pagaminti, nes akriliniams akvariumams pagaminti ribų nėra, viskas tik mūsų vaizduotėje.

Kokia šių akvariumų įranga ir medžiaga?

Visi akvariumai bokštai kolonos yra pagaminti iš skaidraus aukščiausios rūšies akrilo, kuris daugiau nei 10 kartų tvirtesnis, termo atsparesnis už stiklą. Tai ilgaamžė medžiaga iš kurios galima pagaminti bet kokios formos akvariumą. Jie suprojektuoti dirbti savarankiškai. Kiekviename iš jų yra paslėpti ir sumontuoti galingi filtrai, deguonis, apšvietimas, po-gruntinė filtracija ir automatiniai šildytuvai, šėryklos ir kt. įranga. Akvariumai bokštai papuošti dekoratyviniais augalais, gruntu, koralais. Šios vandens grožybės atrodo, kaip gyvi meno kūriniai, kurių pamatę, nesinori niekur eiti, norisi kuo daugiau būti šalia jų. Akvariumai bokštai kolonos sukuria mums teigiama energija, kaip magnetas traukia mus mėgautis povandeninio pasaulio grožiu.

Kokį akvariumą bokštą rinktis?

Labai gražus ir praktiškas yra akvariumas Aštuonkampis akvariumas – bokštas 690. Jo grožį, jūros peizažus galime stebėti iš visų pusių, puikiai tinka bet kurioje patalpoje. Jis nuostabiai dera patalpų centre, prie sienos, nišoje, net virtuvėje vietoj sieninės kolonos ar bare. Šis akvariumas beveik nereikalauja priežiūros, jo didelis vandens tūris ir galingos filtravimo sistemos užtikrina paprastą ir lengvą priežiūrą. Toks akvariumas patrauks Jūsų ir svečių dėmesį, atskleisdamas nepaprastą povandeninio pasaulio grožį, leidžiantį stebėti jį įvairiais kampais.

Kur labiausiai tinka montuoti akvariumą bokštą?

Šie akvariumai yra praktiški ir funkcionalūs. Suprojektuoti įsirengti kambario centre, prie sienos, nišoje, prie kolonos ar kaip perskyra tarp valgomojo, kambario. Aukščio proporcijos išlaikytos taip, kad gulint lovoje, sėdint ar stovint, mums yra patogu ir paprasta mėgautis šių vandens kolonų povandeninio Pasaulio grožybėmis žiūrint tiesiai į jas.

Grožėkitės unikaliu povandeninio pasaulio vaizdu per išskirtinius modernaus dizaino akrilinius akvariumus bokštus, kolonas. Tai gali būti būtent tai, ko jūsų interjerui trūksta: prabangos, išskirtinumo, teigiamos energijos, traukos šaltinio.

Daugiau skaitykite kituose straipsniuose, sekite, dalinkitės su meile.

Parengė: Vidas Gudavičius 20230527

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas