Akriliniai akvariumai išskirtinų formų bet kokio dydžio

Akriliniai akvariumai išskirtinų formų bet kokio dydžio

Daugelis mėgstame keliauti, ilsėtis šalyse kuriose dar nebuvome ar jau pamėgtose vietose, patirti, sužinoti ar pamatyti vandens Pasaulio grožį, kurio pasiilgome. Taip ir traukia kažką atsivežti ir turėti grožį savo namuose, mėgautis juo nuolat.

Tada mintyse įsivaizduojame didelį norimų formų gyvą vandens Pasaulį. Tai gali būti akvariumas ar vandens siena mūsų interjere. Aukštas namų sienos dydžio, gal siauras, išlenktas, aptakus..

Ar įmanoma pagaminti ir kiek tai kainuotų?

Ieškome atsakymų pas gamintojus, siunčiame jiems matmenis, bei norimą mūsų vizijos idėją, formą ar dizainą sąmatai parengti. Dauguma stiklo gamintojų mums atsako Ne arba pasako, kad gaminys turi aukščio ribas ir stiklas tokio vandens slėgio neatlaikys.

Sprendimas yra, gaminti iš akrilo. Ši medžiaga leis įgyvendinti mūsų svajones, nes iš jos galima pagaminti bet kokių dydžių ir formų vandens sienas akvariumus ar gyvas vandens sienas. Tik aukščiausios kokybės akrilo medžiaga yra daugiau nei 10 kartų tvirtesnė ir termo atsparesnė už stiklą, ilgaamžė medžiaga. Tiesa akrilas yra brangesnis už stiklą, tačiau su kaupu atsiperka laiko ir priežiūros kaštais. Nors akrilas braižosi, tačiau ji greitai galima išpoliruoti ir vėl tampa gražus, kaip naujas, tačiau stiklo išpoliruoti negalima, įbrėžimai taip ir lieka.

Kaip išsirinkti gamintoją?

Atkreipčiau dėmesį į tinkamai pasirinktą gamintoją, prisiminkime, patirtis – kokybė, o kokybė mūsų laiko pasitenkinimas ilgam. Daug žalos padaro žmonės neturintys patirties mums vartotojams ir sau, tiek laiko, tiek pinigų atžvilgiu. Pavyzdžiui. Dažnai greitai ir pigiai pagamintas akvariumas yra nekokybiškas ir kai atsitinka nelaimė, sugadinamas mūsų interjeras, kuris kainuoja ženkliai brangiau už pasirinktą pigų sprendimą.

Viena iš daugiausiai turinti patirties įmonė kuri dirba su akrilo vidaus interjero gaminiais yra Žaliasis tropikalis. Daugiau nei 26 metus turinti įmonė gali pasiūlyti optimalų sprendimą mūsų vizijai įgyvendinti, pagaminti didelį ir gražų akvariumą vandens Pasaulį mūsų interjerui. Be to, įmonė dar gamina: Burbulų sienas, Vandens sienas krioklius, Lietaus užuolaidas. Verta pažiūrėkite šios įmonės jau įgyvendintus darbus.

Galima teigti, kad akrilo medžiagai ribų nėra, iš jos galima pagaminti tai ką įsivaizduojame ar ką matėme, patyrėme mūsų kelionėse ir turėti savo namuose.

Kokia jūsų vandens Pasaulio vizija namuose?

Pasidalinkite su meile www.akvariumainamams.lt

Parengė Vidas Gudavičius 20230521

Kontaktai

Parašykite dabar ir gaukite atsakymą greičiau nei per 24 valandas